Здоровье

Як виделка та ніж вплинули на прикус людини

Написал MassimoUA в 14:45, 8 декабря 2014 г.

Що може бути важливіше їжі? Знаючи, що їсть тварина, можна уявити собі, як воно виглядає, і навпаки. Зараз антропологи практично не сумніваються, що можливість зварити чи засмажити здобич дозволила стародавнім людям менше жувати, тому їх щелепи зменшилися, а мозок збільшився. Разом з цим з'явилися високий інтелект і мова.

Поява вилок і ножів, звичайно, не поліпшило наші здібності, але теж позначилося на організмі людини. Якщо вірити антропологу Лорингу Брейс, кілька століть тому у більшості людей верхня щелепа перебувала точно над нижньою. Такий варіант прикусу був зручний, коли доводилося розривати шматки м'яса щелепами.

250-300 років тому європейці і американці стали часто використовувати вилку і ніж. Тому м'ясо вже не розгризали, а розрізали, його шматочки насаджували на вилку і відправляли в рот.

Процедура здається нам нехитрої, але факт у тому, що саме вона змінила наш прикус. Одна щелепа стала заходити за іншу, оскільки так легше знімати їжу з вилки і додатково подрібнювати її. Завдяки дерев'яним паличкам для їжі в Китаї такий прикус поширився раніше - близько 900 років тому.


 
Комментарии к посту « Як виделка та ніж вплинули на прикус людини»
Комментарии
 
Теги: прикус людини