Здоровье

Ситий улюбленець – щасливий власник!

Написал ivanna_kostiuk в 18:22, 18 сентября 2016 г.

Домашні тварини – це ваші друзі. Часто вони стають не просто улюбленцями, а повноцінними членами сім’ї. Досвідчені власники тварин знають, що за ними треба постійний догляд. Тваринам потрібна любов та увага, лише тоді вони зможуть дарувати вам радість.

Звісно, для того, щоб ваш кіт чи собака були щасливими, їм треба спеціальні домівки, амуніція, ветпрепарати тощо. Але те, про що має пам’ятати кожен – це корм для тварин. Адже без поживної їжі ваші улюбленці не будуть повноцінно щасливими.

Сьогодні на ринку є дуже багато різних кормів для котів та собак. Розмаїття виробників, смаків та складу корму часом змушують розгубитися навіть досвідчених власників домашніх улюбленців, а новачки зазвичай губляться відразу. Саме тому сьогодні ми хочемо розповісти вам як правильно вибрати корм для котів та собак, щоб і вашим тваринкам було смачно, і вам добре.

Про корм для собак

Для кожного, хто має собаку, важливо пам’ятати про здорове та збалансоване харчування. Звісно, більшість людей вважають, що краще харчувати тварин справжньою їжею, проте будьте певні, сухий корм, якщо його підібрати правильно, може бути не лише смачним, а й дуже корисним.

Перед тим як купити корм для собак, варто звернути увагу на декілька деталей, адже не для всіх собак підійде один і той самий корм. Найважливіші критерії – це вік собаки, його стать, порода, спосіб життя, стан здоров’я тощо.

Після того, як ви справилися з першими критеріями, варто визначитися зі складом корму. Зверніть увагу на упаковку або на опис товару, якщо ви замовляєте його в інтернеті. Найважливіше – це перші п’ять інгредієнтів. Обов’язково зверніть увагу на виробника, дізнайтеся чи схвалений цей корм асоціацією офіційного контролю за продуктами.

Важливим критерієм також є ціна корму. Тут варто орієнтуватися на ваші можливості, але не забувайте, що надто дешеві корми можуть бути неякісними. Проте це не значить, що найдорожчий корм буде найбільш корисним.

Далі варто звернути увагу на види кормів. Вони бувають сухими, консервованими та напіввологими. Сухі корми користуються найбільшою популярністю, адже вони смачні для улюбленця. А для власника не буде проблемою годувати таким кормом свого улюбленця. Сухі корми зазвичай виготовляють з кукурудзи, рису, соєвих бобів. У корм від хорошого виробника у якості основного складника додають  м’ясо або рибу. Звісно, такі корми будуть коштувати набагато дорожче, але й користі вашому улюбленцю вони принесуть більше.

Про корм для котів

Для того, щоб ваш котик завжди був ситий та мав гарний настрій, його потрібно відповідно годувати. Так як і під час вибору корму для собак, тут треба звернути увагу на багато критеріїв. Звісно, не забувайте про вік, стан здоров’я та активність вашого улюбленця. Якщо ви підберете йому смачний та поживний корм, то одразу помітите радість вашого котика.

Корми для котів також бувають сухі на напіввологі. Зверніть увагу, якщо ви купуєте сухий корм у гранулах, потурбуйтеся про те, щоб біля мисочки з їжею, завжди стояла посудина з рідиною, адже будь-якій тварині постійно потрібно пити, для того щоб підтримувати хороший баланс.

УВАГА! При виборі корму для вашого собаки чи кота уникайте формулювання «субпродукти» на упаковках. Такий напис може означати, що для приготування корму використовувалися відходи невідомих птахів – внутрішні органи, лапи, пазурі тощо.

Якщо ви хочете годувати свого улюбленця лише якісним та смачним кормом, то купуйте його в інтернет-магазині Zoohobbi.com.ua, адже тут ви зможете замовити найкраще для ваших тварин!


 
Комментарии к посту « Ситий улюбленець – щасливий власник!»
Комментарии 1
Важливим критерієм також є ціна корму.
 
Теги: купить корм для собак, купити корм для котів