Здоровье

Переведення годинників на зимовий час впливає на здоров'я

Написал poinfotv в 17:04, 21 октября 2014 г.
Переведення годинників на зимовий час впливає на здоров'я

Вранці 26 жовтня всі українські годинники слід перевести на годину назад. І хоча перехід на зимовий час додає нам годину сну, він підштовхує людей до депресії. На жаль, голос науки про те, що не потрібно гратися з часом, наразі не чують. Дарма. Бо переведення годинників позначається не лише на психологічно-емоційному, а й фізичному стані людей. Оскільки організм не може враз перелаштуватися на інший біоритм, людина стає дратівливою, млявою, швидше втомлюється. У неї може погіршитися сон, у хронічно хворих загострюються болячки.

Уся справа в тому, що ми маємо свій біологічний годинник - "третє око". Мудра природа потурбувалася про своєрідний механізм, котрий регулює активність організму людини у різний час доби. Цим регулятором є шишкоподібна залоза, розміщена у корі головного мозку (її ще називають "третім оком"). Через очі до неї надходять світлові імпульси із зовнішнього середовища і залежно від цього залоза продукує більше чи менше гормонів, які впливають на діяльність цілого організму.

Як же бути, запитаєте ви? А ми відповідаємо: прислухайтеся до потреб організму. Доведено, що адаптація до нового часу триває від десяти діб до місяця, тому бодай тиждень себе попестіть. Більше спіть, зменшіть фізичне та психологічне навантаження, за можливості відкладіть на потім якісь справи. Зважаючи на ризик розвитку депресії, збагатіть меню "сонячними" фініками, хурмою та родзинками, піднімайте настрій тим, що приносить вам радість.

 
Комментарии к посту « Переведення годинників на зимовий час впливає на здоров'я»
Комментарии 1
депресія не турбує тих, хто не має на неї часу)
 
Теги: Перехід на зимовий час, 26 жовтня