Здоровье

Чи можна вилікувати застуду горілкою з перцем? Відповідь лікаря

Написал MassimoUA в 15:54, 11 декабря 2014 г.

Так вже вийшло, що багато українців, хворіючи, починають шукати ліки за допомогою «Гугл», а не лікаря. Один з поширених рецептів - 50 грам горілки, змішаної з гострим перцем, - нібито це повинно допомогти тілу «пропотіти», а організму - впоратися з хворобою. В рамках тижня пияцтва я запитав у лікаря-терапевта, чи правда чарка горілки корисна при застуді, і чи може алкоголь взагалі впоратися з будь-якими хворобами.

Отримав ось таку відповідь:

Найголовніше - в принципі не допустити простуду. У цьому допоможуть вітаміни, загартовування, загальнозміцнюючі засоби. Якщо ви все-таки захворіли, не варто йти в магазин за спиртним в якості антизастудного препарату.

Горілка з перцем - це найпотужніший удар по слизовій шлунка. В результаті такого «лікування» ми ризикуємо отримати не тільки простуду, але й додаткове навантаження на і без того ослаблений організм. У наш час існує маса більш делікатних лікуючих засобів, тому буде краще, якщо ви обмежитеся використанням горілки в якості зовнішнього натирання.

Що стосується коньяку - це однозначно неефективний засіб у боротьбі з застудою. Ефекту від нього не чекайте, так як це строго десертний напій.

Позитивний ефект принесе помірне вживання трав'яних настоянок і бальзамів як тонізуючий засіб - в самому кінці застуди та по ложечці, доданої в чай. Набагато більше користі буде від ягідних морсів, свіжих цитрусових соків і чаю з медом і лимоном - такі напої не тільки підвищать тонус, але і зміцнять організм і знімуть інтоксикацію.


 
Комментарии к посту « Чи можна вилікувати застуду горілкою з перцем? Відповідь лікаря»
Комментарии
 
Теги: горілка, застуда