ТВ-Шоу

Влада Роговенко. Хто наступний? Хто вилетить з проекта "Супермодель по-українськи"?

Написал poinfotv в 22:36, 13 ноября 2014 г.
Каріна Данилова і Влада Печерицина
Каріна Данилова і Влада Печерицина

Минулої пятниці 7 листопада проект "Супермодель по-українськи" покинула одна з улюблениць публіки Влада Роговенко. Чи знаєте ви, хто наступний претендент на виліт? Вже цієї пятниці вирішиться доля кожної з 5 дівчат, які лишилися боротися за титут супермоделі. 

Серед них - Каріна Данилова, Альона Рубан, Влада Печерицина, Анна-Христина Приходько і Тетяна Брик. Лідирує в антирейтингу - Каріна Данилова. Друге місце антипатій у Влади Печерициної. 

Чим же не догодили експертам і глядачам ці дівчата? Можливо на результат навчання на шоу впливає їхне несерйозне ставлення до прооекту. Ось що пишуть на офіційній сторінці проекту "Супермодель по-українськи" в мережі ВКонтакте: 

Не сидиться на місці і Владі Печерициній із Каріною Даниловою. Вони, наприклад, в один із днів одеської сесії втекли… на футбол. Готель, у якому оселилася команда проекту, розташований просто на території стадіону «Чорноморець». Чорний хід веде через підтрибунні приміщення на поле. Цим і скористалися дівчата, зумівши пробратися під час одного з матчів до трибун. При цьому сама гра їм була не цікава, вони обговорювали футболістів.
 
Комментарии к посту « Влада Роговенко. Хто наступний? Хто вилетить з проекта "Супермодель по-українськи"?»
Комментарии
 
Теги: Супермодель по-украински