ТВ-Шоу

Відгук про фільм ПОВОДИР Андрія Тимчука на фейсбук

Написал MassimoUA в 16:28, 23 ноября 2014 г.
Відгук про фільм ПОВОДИР
Відгук про фільм ПОВОДИР

ПОВОДИР. 23 листопада, неділя, сеанс на 11:20 ранку. Майже повний зал. І діти шкільного віку, і пенсіонери в залі. Зліва хлопець років 27ми періодично пошморгував носом, а справа дівчата десь класу 7го, які до фільму хвалились новими фотками у планшеті, теж періодично потирали очі. Та й в самого час від часу комочок підступав у горлі.

Прикро, що історія щораз підкидає нам все нові і нові випробування та «сюрпризи». Надіюсь, що зовсім скоро ми будемо тішитись нашій спільній перемозі та новим приємним здобуткам! Адже ми платимо зараз надзвичайно велику ціну за добро та незалежність нашої країни! Так само вірю, що незабаром в Україні з’являться нові українські фільми, з більш позитивним змістом, в яких був би радий почути наші пісні в якості саундтреків . Зичу всім нам віри у краще майбутнє і натякаю на підтримку один одному. Не забуваймо – в єдності та чуйності наша сила!

P.S.: навряд чи хтось із авторів фільму це читатиме, проте хотів би подякувати усій команді, що працювала над «Поводирем». І людям, що прийшли та підтримали українське кіно! По доброму заздрю успіху режисера та мрію про таку ж підтримку української музики!?

 
Комментарии к посту « Відгук про фільм ПОВОДИР Андрія Тимчука на фейсбук»
Комментарии
 
Теги: Поводир