Технологии

Твердопаливний котел - один з найбільш економічних способів обігріти будинок

Написал Little в 12:49, 25 ноября 2015 г.
Робота таких пристроїв, як твердопаливні котли тривалого горіння, є одним з найбільш економічних способів опалення приватного житла. 

Інтернет-магазин "Теплий Дім" представляє різні типи котлів на тверде паливо, які будуть корисні споживачеві. В даний час виробники приладів намагаються зробити їх нескладними в роботі і безпечними для навколишнього середовища. Але з новинками випускаються і раніше виготовлені варіанти твердопаливних котлів для масового споживання. 

Ми пропонуємо нашим покупцям лише перевірену та сертифіковану в Україні продукцію від європейських та українських виробників - твердопаливні котли Drew-met, Palche, Krzaczek, Sas, Defro, Viadrus, Atmos. 

Котел твердопаливний тривалого горіння: паливо і конструкціяСпоживач, маючи бажання купити твердопаливний котел тривалого горіння, повинен знати, що на сьогоднішній момент існує кілька видів даних приладів. Їхній розподіл між собою обумовлений наступними критеріями: за типом палива та конструкцією.

Паливо для роботи

Кожен дбайливий господар, який збирається купити котел тривалого горіння, передусім цікавиться питанням - на чому працює агрегат, де брати паливо і наскільки воно доступне. Поспішаємо вас порадувати - прилади досить універсальні і працюють на різному паливі.

- Кам'яне вугілля, торф, антрацит. Можна використовувати торф в брикетах і кусковий. Кам'яне вугілля при згорянні виділяє більшу кількість тепла, ніж деревина того ж об'єму. Антрацит довго розгорається, але згорає практично без залишку, не виділяючи диму і кіптяви.

- Суміш коксу з вугіллям.

- Деревина, брикети та гранули деревини. Можна використовувати будь-які види натуральної деревини, топити дровами або вже підготовленими до експлуатації деревними брикетами. Також можна використовувати в якості сировини брикети соломи злакових. Це найбільш екологічне паливо, яке не шкодить навколишньому середовищу.

- Відходи деревини (друзки, стружка, тирса). Для завантаження в топку підходять будь-які відходи деревообробної промисловості. Краще використовувати суху стружку й тирсу.

Конструкція і кількість контурів

Котли тривалого горіння одноконтурні, тобто використовувати їх можна тільки для опалення. Підходять для закритої і відкритої системи теплопостачання. Можуть працювати в якості єдиного джерела обігріву або в системі з різними типами котлів в каскаді.

Завітайте в інтернет-магазин "Теплий Дім", якщо ви бажаєте придбати твердопаливний котел класичний, піролізний чи тривалого горіння. Ми допоможемо вам зорієнтуватися у широкому розмаїтті товарів цієї категорії та підберемо саме той котел, який ідеально пасуватиме під усі ваші критерії.


 
Комментарии к посту « Твердопаливний котел - один з найбільш економічних способів обігріти будинок»
Комментарии
 
Теги: твердопаливні котли, котли на дрова