Технологии

Як ультразвук вплинув на співвідношення статей: дівчаток та хлопчиків

Написал MassimoUA в 15:02, 8 декабря 2014 г.

За статистикою, жінок, які на ранніх етапах вагітності виношують дівчаток, трохи більше, ніж тих, хто готується народити хлопчика. Але на більш пізніх етапах це співвідношення змінюється. Причина тому - технології, а конкретно УЗД.

З кінця Першої світової війни ультразвук застосовували для того, щоб підводні човни могли орієнтуватися в темній каламутній воді. Через 30 років виявили, що таким чином можна знаходити камені в жовчному міхурі у собак, а ще через 10 років виявилося, що людський плід теж можна досліджувати за допомогою ультразвуку. Таким чином, люди навчилися за зовнішнім виглядом плода ще в утробі матері визначати його стать.

Мара Хвістендаль, автор книги «Неприродний відбір», стверджує, що світ за останні кілька десятиліть недорахувався 160 мільйонів дівчаток. Їх потенційні матері, прийшовши на УЗД і дізнавшись стать дитини, вважали за краще зробити аборт. Особливо сильно постраждала Азія, де чоловіки займають набагато більш високе положення в суспільстві, ніж жінки, а життя і благополуччя останніх не дуже-то цінуються. Наприклад, у Китаї в 2010 році хлопчиків було 54,14%, дівчаток - 45,86% від загального числа дітей.


 
Комментарии к посту « Як ультразвук вплинув на співвідношення статей: дівчаток та хлопчиків »
Комментарии 1
Через 30 років виявили, що таким чином можна знаходити камені в жовчному міхурі у собак
 
Теги: ультразвук