Спорт

Як тайські підлітки знаходять порятунок від бідності на рингу

Написал MassimoUA в 12:06, 14 декабря 2014 г.

Щороку сотні сільських жителів північно-східних регіонів Таїланду відправляють своїх дітей в Бангкок для навчання тайського боксу в місцевих спортивних таборах. Багато сімей живуть надією, що, коли діти підростуть і стануть талановитими бійцями, вони зможуть фінансово забезпечувати своїх батьків - для багатьох з них це єдиний шанс вижити.

Фотограф Жан-Мішель Клажо розповідає історію мусульманської родини в передмісті Бангкока. Батько - колишній боксер, у нього 16 дітей, наймолодшому (на момент зйомок) - 1,5 місяця, старшим вже за 30. Щоб прогодувати сім'ю, він знайшов альтернативний спосіб заробітку і став навчати своїх дітей боксу. Всі діти - як дівчатка, так і хлопчики - тренувалися у свого батька в спортзалі поруч з будинком. Троє синів перемагали у міжнародних змаганнях, двоє стали тренерами і працюють в Китаї, решта дітей досі живуть з ним під одним дахом. Школа стала настільки популярною, що тепер там тренуються і всі сусідські діти.

Фотографии: Жан-Мишель Клажо 

Я хотів показати соціальну сторону спорту, ту, на яку зазвичай не звертають уваги. У цій родині батько раніше був боксером. Все, чого він хоче, - щоб його діти не опинилися на вулиці, не вплуталися в наркотики або не розпочали займатися проституцією. Поки діти ростуть, вони тренуються. Далі батько дає їм можливість продовжувати або припинити заняття.

Розпорядок у них такий: вранці дві години тренувань, потім школа, потім знову тренування. Треба пам'ятати, що мова про мусульманські сім'ї, тому ввечері всі збираються на молитву.

Класний проморолик про тайський бокс:

У Таїланді діти часто виходять на ринг для туристів, а переможцю дістається грошовий приз, тому бідні сім'ї змушені використовувати своїх дітей для заробітку.

Так це діти, але удари у них і нокаути чоловічі:


 
Комментарии к посту « Як тайські підлітки знаходять порятунок від бідності на рингу»
Комментарии 1
Я розумію, що це бідність і у цих тайських підлітків не має іншого виходу, але я не можу уявити, що мій синок в такому віці займається таким видом спорту...
 
Теги: бокс, Таїланд