Шоппинг

Телевізор Samsung UE40ES6100: якість, престиж, функціональність

Написал ivanna_kostiuk в 12:13, 29 июля 2016 г.

Після важкого робочого дня, прийшовши додому, завжди хочеться розслабитися та відпочити. Один з найулюбленіших способів для відпочинку – це перегляд фільмів та телепрограм. Але відпочиваючи тілом, хочеться, щоб й очі відпочивали теж, а часом неякісне зображення може зіпсувати не лише враження від фільму, а й ваш різ. Саме тому, коли приходить час купити телевізор, кожен намагається підібрати якомога якісніший продукт, який підійде родині абсолютно за всіма параметрами.

Сьогодні ми розповімо вам про телевізор Samsung UE40ES6100.

Телевізори Самсунг користуються великою популярністю серед населення. І це не дивує, адже вони поєднують в собі якість, функціональність та доступну ціну. З кожним роком з’являються нові покращені моделі, які відповідають усім стандартам виробництва та побажанням покупців. А це означає, що розробники стараються саме для вас.

Телевізор UE40ES6100 оснащений багатьма функціями, які роблять перегляд дуже комфортним. Саме ці характеристики є одними з основних, на які звертають увагу користувачі при покупці.

Діагональ екрану телевізора – це, певно, найпопулярніша його характеристика. Якщо ви любите дивитися фільми у хорошій якості, то діагональ 40", яку має телевізор UE40ES6100, підійде вам ідеально.

Розширення екрану Full HD (1920x1080).  Воно впливає на чіткість та якість картинки, тому, чим більше розширення, тим краще буде зображення. Практично всі плазмові телевізори, як і Samsung UE40ES6100, мають стандартне розширення 1920x1080. Воно дозволяє бачити вам якісну картинку на великому екрані.

Функція 3D дозволить вам переглядати фільми з більшими емоціями прямо у вас вдома. Тепер для цього вже не обов’язково ходити у кінотеатр. А в поєднанні з іншими функціями, такими як Wi-Fi та  Smart TV, користування телевізором стає ще кращим та цікавішим!

Телевізор Samsung також має хороший об’ємний звук Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, SRS TheaterSound HD, саме тому ви зможете відчути момент присутності в кадрі фільму, адже звук буде не схожий на той, що зазвичай звучить з неякісних колонок.

Також він має три USB порти, ТВ-тюнер та багато інших додаткових елементів, які можуть стати вам у нагоді.

Цікаво те, що сьогодні вже не треба ходити в магазини побутової техніки та витрачати купу свого часу, адже можна купити телевізор онлайн. Це дуже просто, зручно, а головне – швидко. Ми пропонуємо вам купити телевізор Samsung UE40ES6100 в інтернет-магазині «Лазейка». Тут ви зможете легко оформити замовлення та за дуже короткий термін часу широкоформатний телевізор вже буде стояти у вашій кімнаті. 


 
Комментарии к посту « Телевізор Samsung UE40ES6100: якість, престиж, функціональність»
Комментарии