Шоппинг

Пральні машини: як вибрати та де купити недорого?

Написал ivanna_kostiuk в 17:49, 28 июля 2016 г.

Сьогодні пральна машина – це один з обов’язкових атрибутів у кожній квартирі. Прати руками – довго та важко. Саме тому практично усі жінки надають обирають пральні машини.

На ринку побутової техніки їх є дуже багато. Дорожчі та дешевші, великі та малі, від різних виробників, з різними параметрами та функціями. Як же не помилитися з вибором при такій великій кількості варіантів?

Для того, щоб вибрати пральну машину правильно, треба зважати на деякі деталі. На що саме слід звернути увагу в першу чергу ми розповімо нижче.

В першу чергу треба звернути увагу на габарити. Якщо ви знайдете пральну машинку, яка сподобається вам і по функціональному наповненню, і по дизайну, і по технічних параметрах, але в той же час вона буде завеликою чи замалою, така машинка вам не підійде. Для початку визначтеся з місцем, де буде встановлена пралка. Виріяйте його довжину та ширину, а потім підшуковуйте машинку, яка підійде своїми розмірами під вибране вами місце. Врахуйте також висоту машинки, щоб вона гарно вписувалася в інтер’єр. І не забувайте про дверні отвори, адже якщо машинка буде завелика, то ви просто не зможете занести її в кімнату.

Після того, як визначилися з місцем встановлення та з габаритами, варто обрати тип завантаження. Бувають пральні машини з фронтальним та вертикальним завантаженнями. Тут треба орієнтуватися на ваші вподобання, адже обидва типи завантаження є зручними та надійними. Проте кожен з видів має свої переваги. Наприклад пральні машини з фронтальним завантаженням можна вмонтувати під стільницю на кухні або використовувати як тумбочку. Але варто звернути увагу, що не можна класти мокрий одяг або інші предмети, які можуть намочити чи пошкодити панель машини. Також у машинках з фронтальним завантаженням видно процес прання. Ви обов’язково побачите, якщо з кишені випаде якийсь предмет, зможете зупинити процес прання, забрати предмет та відновити прання знову.

Вертикальні пральні машини дуже компактні. Вони зможуть помістити в себе більше одягу, ніж фронтальні, при таких самих габаритах. Також у таких машинах зручний спосіб завантаження, адже не потрібно нахилятися чи присідати. А також ви з легкістю зможете відкрити кришку під час прання та додати якусь річ, якщо забули додати її до початку прання.

 Наступний крок при виборі пральної машини – визначити розмір максимального завантаження. Для цього треба звернути увагу на розмір барабана. Адже не завжди, якщо на машинці пише – 6кг, означає, що туди можна помістити стільки одягу. Тому що коли ви завантажите туди таку велику кількість речей, вона затрамбується. В такому випадку одяг буде випраний погано.

Ще одна характеристика – це максимальні оберти віджиму. Від того, якими будуть ці оберти, залежатиме вологість випраних речей, від чого, в свою чергу, буде залежати те, на скільки довго буде сохнути ваш одяг.  

Важливий показник класу прання. Різні машини перуть по різному. Дешевші не мають тих функцій, які мають дорожчі. Від цього й знижується клас прання. Якщо ви думаєте, що дешевша машина випере ваш одяг гірше – ви помиляєтеся. Ваші речі будуть чисті однаково, але для цього в дешевших машинах їх треба буде прати довше або ж при вищих температурах. Новіші та дорожчі машини мають безліч функцій, які допоможуть полегшити прання та пратимуть одяг так, щоб він лишався як новий.

Ну й на кінець варто визначитися з типом управління. Бувають пральні машини з електронним та механічним управлінням. Яку обрати – залежить віл вас. А купити пральні машини дешево можна в інтернет-магазині «Лазейка» - https://lazeika.ua


 
Комментарии к посту « Пральні машини: як вибрати та де купити недорого?»
Комментарии