Шоппинг

На що варто звернути увагу при виборі холодильника

Написал ivanna_kostiuk в 11:36, 19 января 2017 г.

Покупка холодильника – відповідальна справа, зважаючи, що зараз ця побутова техніка коштує недешево. Звичайно, обирати пристрій необхідно виходячи з його функцій та характеристик, але сучасні розробники оснащують свої моделі таким списком, що важко визначитись – які з них необхідні, а які можна вважати за додаткові і необов’язкові.

Насправді, ключових характеристик, на які варто звертати увагу є не так багато. Розглянемо їх детальніше.

Один з критеріїв, який впливає на вибір моделі холодильника - система розморожування. На сьогоднішній день існує дві основні системи розморожування: крапельна і No Frost.

Крапельна система ще носить назву «плакуча стінка», при такій системі розморожування волога збирається на задній стінці холодильної камери і стікає в піддон, з піддона за рахунок тепла, виробленого компресором відбувається випаровування води. При використанні цієї системи розморожування виробники холодильних агрегатів рекомендують хоча б один раз в півроку самостійно розморожувати холодильник.

Друга система (No Frost) заснована на циркуляції повітря в камері при цьому іній не утворюється і краще підтримується рівномірна температура в камері. При використанні цієї системи холодильник не потребує регулярного розморожування. Така технологія також сприяє більш швидкому і рівномірному охолоджуванню продуктів, що в свою чергу може продовжити термін їх зберігання без втрати якості. При використанні цієї технології зменшується навантаження на компресор, що значно зменшує енергоспоживання і продовжує термін його служби.

Рівень шуму створюваного холодильником, один із критеріїв, який дуже сильно може вплинути на Ваш вибір. Рівень шумів, які видає холодильник і сприймає людина, залежить від типу компресорної установки, яка використовується при складанні агрегату, розміру самого холодильника і місця установки. Абсолютно безшумними вважаються термоелектричні холодильники. Шум переважної більшості сучасних компресорів по гучності можна порівняти з гудінням джмеля.

Наявність антибактеріального покриття додатково сприяє можливості більш тривалого зберігання продуктів без зміни їх якості.

Для управління процесом охолодження в побутових холодильних установках використовують два різні способи контролю - електромеханічний і електронний. Останній, передбачає наявність у агрегату панелі з цифровим дисплеєм і пультом управління, на якому відображаються дані про його роботу. Електромеханічний спосіб більш звичний для нас і здійснюється він за допомогою ручки термостата усередині холодильної камери.

Якщо Ви часто використовуєте для приготування напоїв лід, поцікавтеся, чи є у вибраній Вами моделі льодогенератор.

Для освітлення внутрішнього обсягу холодильника зазвичай застосовують більш довговічні галогенні лампи, які скорочують енергоспоживання і краще висвітлюють камери.

Сьогодні постачанням побутових холодильних установок на світовий ринок займаються багато компаній. Так як холодильник є не дуже дешевим побутовим приладом, перш ніж купувати його, ви повинні зважити всі за і проти щодо тих моделей і модифікацій холодильних агрегатів, які вам підходять за параметрами і функціональності. Найпростіший варіант – ознайомитися з параметрами та особливостями холодильників за допомогою каталогів інтернет-магазинів. На сайті Lazeika представлений детальний опис кращих моделей холодильників Sharp у широкому ціновому діапазоні, що дозволить вам швидко зорієнтуватися щодо підходящої моделі та не гаючи часу оформити доставку аж додому.


 
Комментарии к посту « На що варто звернути увагу при виборі холодильника»
Комментарии