Бизнес

Економічний прогноз на 2015 рік у Росії

Написал MassimoUA в 18:17, 20 ноября 2014 г.

Економічний прогноз на 2015 рік у Росії приємний для українців, але досить не оптимістични для самих росіян. Вони підтримують Путіна, а що вони будуть робити, коли хліба не буде за що купити?

Хоча російські високопоставлені чиновники і продовжують озвучувати для громадськості оптимістичні казки, що, мовляв, санкції Заходу не роблять практично ніякого впливу на російську економіку і навіть допомагають їй, - але насправді там прекрасно розуміють, що Росія прискореними темпами мчить до колапсу.

Причому, економічний міністр розкрив на цей рахунок очі і самому Путіну, який до того, можливо, перебував у полоні солодких ілюзій.

При цьому можливостей і далі дурити російський народ біля кремлівської влади залишається все менше.

Адже приховати від народу стрімке падіння рубля і різке зростання цін на споживчі товари не можна вже зараз.

Росіяни й самі це бачать, коли ходять в магазини і на ринки, а, крім того, про це не можуть не повідомляти офіційні органи РФ і, тим більше, ЗМІ.

Наприклад, вчора, 19 листопада, російські газети з посиланням на Росстат розповіли, що в Росії майже на третину подорожчала гречка, куряче м'ясо і свинина.

Але вже в 2015 році не можна буде також приховати правду про почався падінні ВВП Росії, двозначної інфляції (той же Улюкаєв спрогнозував, що річна інфляція перевищить 10% уже в першому кварталі 2015 року), зниженні реальних доходів населення, зростання безробіття і так далі.


 
Комментарии к посту « Економічний прогноз на 2015 рік у Росії»
Комментарии
 
Теги: экономика, Росія