Рецепты

Як прикрасити Новорічний стіл 2015?

Написал Margo в 15:54, 30 декабря 2014 г.

2015 за східним календарем - рік Синьою Дерев'яної Кози. Багато господинь крім приготування надзвичайно смачних страв до святкового столу, турбуються ще й про те, як прикрасити Новорічний стіл 2015, вишукано перетворити квартиру, щоб удача неодмінно захотіла заглянути в будинок!

Поради як прикрасити будинок і стіл на новий 2015 

Щоб правильно прикрасити Новорічний стіл 2015, важливо знати деякі правила і намагатися їх дотримуватися. Козі як повноправній господині наступаючого 2015 року, припадуть до смаку білий, синій, блакитний, бірюзовий кольори. Можна цілком використовувати і пастельні тони, але слід уникати червоного і жовтого кольорів.

На столі обов'язково повинні бути свічки. Палаюче полум'я зігріє навколишнє оточення, створить атмосферу свята і величі. Свічки слід вибирати синіх, білих відтінків і пастельних тонів. Крім того, Новий Рік завжди містить в собі очікування дива, а які ж чудеса можуть відбуватися без участі вогню?

Скатертина повинна бути білою. На стіл рекомендується класти серветки, навіть якщо ви маєте намір зустрічати Новий Рік 2015 удвох з чоловіком або зовсім на самоті. Присвятіть це св'ято собі! Відпочиньте з душею, відверніться від повсякденних турбот і щоденних проблем.

Будинок слід прикрашати всілякими кульками і гірляндами, теж, переважно білих і синіх відтінків. Так ви привернете удачу в ваш дім. Різнобарвні сяючі вогники створять у квартиру сприятливу енергетику, яка стане доповненням до вашого гарного настрою.

Як же Новий Рік 2015 може бути без святкової ялинки! Велика ялинка повинна знаходитися у вітальні, а на новорічному столі непогано б мати маленьку ялинку. Поставте її в центр столу, нехай створить видиме підтвердження того, що «Новий Рік 2015 вже, напевно, в дорозі».

У середині столу може розташовуватися кришталева ваза. Тільки перед тим, як поставити її на стіл, потрібно обов'язково наповнити її чистою прохолодною водою. Це принесе удачу в ваш дім. Вода здатна утримувати добру енергетику і розчиняти погану, негативну. Ваза повинна бути чистою, краще новою.

Над дверима бажано повісити підкову - «на щастя» або прикрасити вхідні двері гірляндами. Так везіння не обійде вас стороною в наступаючому році 2015. На стіл можна покласти маленьку підківку. Дивлячись на неї, можна загадувати бажання під бій курантів. Так ви точно не забудете про те, чого хочете отримати в наступаючому Новому Році.

Кожному гостю (особливо, якщо у вас очікується багато гостей) можна поставити окрему міні - свічку в оригінальному кольоровому свічнику. Звичайно, все це вимагає додаткових фінансових витрат і вкладень, але зате кожен гість на новорічному святі 2015 буде відчувати себе затишно і комфортно.

Не варто нехтувати і мішурою, а також різними скляними кульками! Крім стін і ялинки - красуні, ними можна прикрасити стіл. Для цього обшийте мішурою білосніжну скатертину - і вона буде виглядати просто приголомшливо! Кульки і гірлянди можна повісити на маленьку ялинку (ту, що знаходиться у вас в центрі столу), або просто покласти на стіл.

Таким чином, способів прикрасити новорічний стіл, а також квартиру існує дуже багато. Головне при цьому, підійти до справи з усією відповідальністю, включити фантазію, проявити свій творчий початок і оригінальність! Ви не пошкодуєте про витрачені кошти, якщо у вашому будинку пануватимуть любов і злагода! Щасливого Нового Року 2015!


 
Комментарии к посту « Як прикрасити Новорічний стіл 2015?»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015