Рецепты

Вироби з пластикових пляшок. Новорічна ялинка

Написал poinfotv в 13:01, 8 декабря 2014 г.

Вироби своїми руками з пластикових пляшок. Пропонуємо виготовити з використаної пластикової тари новорічну ялинку.  Щоб виготовити таку ялинку знадобиться мінімум часу і витрат. В цьому майстер-класі з виготовлення ялинки з пластикових пляшок, я докладно розповім, як зробити оригінальну новорічну поробку з використаних пляшок.

Щоб зробити декоративну новорічну ялинку з пластикових пляшок, вам буде необхідно:

- Пластикові пляшки - 3 - 4шт-Скотч;- Аркуш щільного паперу або картон- Ножиці.

Отже, розрізаємо пляшку як показано на фото нижче. Тобто необхідно обрізати дно і шийку, щоб залишилася пряма туба з середньої частини пляшки.

Далі потрібно зробити заготовки для гілочок. Щоб ялинка мала, конусоподібну форму заготовки повинні мати різні розміри. Тобто необхідно досягти наступного: (див. фото)

Розрізати кожну пластикову пляшку вздовж на 3 рівні частини так, щоб кожний наступний ярус був трохи менше попереднього. Потім кожну заготовку необхідно «розпустити на голочки» нарізавши тонким смужками, але не до кінця. Горлечко однієї з пляшок буде служити підставкою нашій ялинці.Потім згортаємо ватман в трубочку. Вставляємо в пляшкове горлечко і закріплюємо скотчем по колу.

Тепер залишилося зафіксувати кожен ярус ялинки скотчем по колу.Наша новорічна ялинка готова! Верхівку ялинки можете прикрасити саморобною ялинковою іграшкою або зробити завершення ялинки так, як це зробили ми. Якщо ж ви хочете зробити ялинку з більш пухнастою такий, то при виготовленні ялинки-голочки потрібно нарізати якомога тонше.


 
Комментарии к посту « Вироби з пластикових пляшок. Новорічна ялинка»
Комментарии
 
Теги: Новорічні вироби своїми руками