Рецепты

Новорічні вироби своїми руками 2015

Написал poinfotv в 13:49, 8 декабря 2014 г.

Новорічні вироби своїми руками 2015 - це те, що поліпшить і прикрасить не тільки саме свято, а й період його очікування. Пропонуємо один із способів новорічних виробів власними руками - ялинка в сніговій банці.Який Новий рік 2015 без ялинки? А що якщо у цей день у вас в будинку будуть відразу багато маленьких ялиночок?! Створити свій власний зимовий ліс у банку ви можете всього за кілька хвилин. Такий сувенір стане чудовим новорічним подарунком до свята, що наближається. 

Нам знадобляться: 1) Банки (цікавої форми, прозорі, що підходять під розмір штучних дерев) 2) Маленькі штучні ялинки 3) Штучний сніг (продається в магазинах) 4) Гарячий клей (термопістолет) 

Крок 1 Зніміть кришку з банки і приклейте до дна кришки ваше штучне деревце, як показано на картинці. 

Крок 2 На дно банки насипте трохи штучного снігу. Головне не перестаратися, адже снігу повинно бути рівно стільки, щоб, коли ви перевернете банку, він покрив основу дерева, але не засипав його повністю.

 

Крок 3 Обережно помістіть дерево в банку (воно повинно бути надійно приклеєне!) і закрутіть кришку. 

Крок 4 Тепер струсніть банку! Ви побачите, як в ній почався «снігопад», який припорошує гілки вашої ялинки. Для того, щоб створити зимовий ліс у бвнці, у вас пішло всього 2 хвилини! Підберіть банки різних розмірів і форм і створіть красиву новорічну композицію, яка може прикрашати ваш будинок до свята протягом багатьох років. Ви можете красиво прикрасити банки, наприклад, з допомогою червоних стрічок, і подарувати маленьку зимову казку як сувенір своїм близьким і друзям, колегам по роботі. Таким же чином в снігову банку можна помістити маленького Діда Мороза, будиночок, а можна ведмедика, оленя або символ Нового року 2015 овечку. До штучного снігу можна додати блискітки і конфетті.


 
Комментарии к посту « Новорічні вироби своїми руками 2015»
Комментарии
 
Теги: Новорічні вироби своїми руками