Рецепты

Новорічні прикраси своїми руками відео

Написал poinfotv в 9:59, 9 декабря 2014 г.

Пропонуємо вашій увазі майстер-клас із виготовлення найпопулярніших новорічних прикрас своїми руками. Як ви вже здогадались, йдеться про сніжинки. 

Об'ємна сніжинка виглядає набагато ефектніше, ніж звичайна, причому створити її також просто. Подібні казкові 3D сніжинки можна розвісити по кімнатах, а також на саму ялинку для створення атмосфери новорічного свята. Вам знадобиться: 6 квадратних аркушів паперу, клей, ножиці, степлер, натхнення і вільний час (15 хвилин буде достатньо). Об'ємну сніжинку, при бажанні, можна зробити різнобарвною, використовуючи для створення її окремих елементів кольоровий папір. Але перед тим, як навчитеся створювати об'ємні сніжинки без інструкції, краще використовувати звичайну білу папір (спочатку потренуйтеся на ній). Та й білосніжна об'ємна сніжинка завжди буде в моді.

1. Робимо спочатку для майбутньої сніжинки 6 ось таких квадратних заготовок. Ці заготовки можете скачати для маленький або великий снежники, а потім роздрукувати на принтері. Якщо створюєте велику сніжинку, то краще застосовувати папір високої щільності - це потрібно для того, щоб сніжинка змогла тримати форму. Складаємо навпіл кожен квадрат по діагоналі і ножицями робимо надрізи, прямуючи від згину до центральної лінії.

2. Розкриваємо квадрат з надрізами, який був складений по діагоналі, і перед собою маємо його так, як показано на картинці. Скручуємо перший ряд смужок трубочкою і з допомогою клею скріплюємо їх.

3. Сніжинку перевертаємо на інший бік і починаємо працювати з наступними двома смужками: їх також з'єднуємо і з допомогою клею скріплюємо. Працюємо далі в тому ж дусі: сніжинку перевертаємо і залишилися смужки скріплюємо. У результаті виконаних дій у нас повинен утворитися ось такий скручений химерний елемент.

4. Ми створили один з промінчиків для нашої об'ємної сніжинки, а таких нам потрібно зробити шість штук! Тому проробляємо теж саме і з іншими 5 заготовками. З'єднуємо посередині три промінчика сніжинки степлером. Аналогічним чином з'єднуємо і решту три промінчика сніжинки. Далі з'єднуємо між собою ці дві великі частини.

5. Наша гарна об'ємна сніжинка майже готова! Потрібно лише з допомогою клею з'єднати сніжинку в тих місцях, де промінчики стикаються один з одним. Це потрібно для того, щоб сніжинка як слід тримала форму.

 
Комментарии к посту « Новорічні прикраси своїми руками відео»
Комментарии
 
Теги: новогодние украшения