Рецепты

Новорічна ялинка 2015 з фруктів

Написал Margo в 17:10, 30 декабря 2014 г.

До Нового року 2015 залишилося зовсім трохи! Ми вже подумали про те, як прикрасити ялинку 2015 і якими оригінальними подарунками зробленими своїми руками порадувати друзів і близьких. Прийшла пора подбати і про святкове меню. А також про те, щоб стіл був не тільки смачним, але і по-новорічному красивим. Як щодо настільної ялинки - незмінного і традиційного символу Нового року 2015? А якщо вона до того ж буде з фруктів?

Новорічну ялинку 2015 з фруктів робити зовсім не складно. У якості «стовбура» найчастіше використовують моркву, а гілками служать зубочистки з нанизаними ягодами і шматочками фруктів. І все) Далі - тільки ваша фантазія і смакові переваги. А як оригінально виглядає зірка з кавуна!

А тут застосовується класичне поєднання смаків сиру і винограду. До того ж виглядає прямо як справжня Новорічна ялинка - зелена, прикрашена різнокольоровими кульками. Звичайно, збирати ялинку з таких «дрібних деталей» набагато складніше, але воно того варто, чи не так?

Зірка з ананаса або карамболи і листочки м'яти, що імітують хвою, плюс мікс з різнокольорових ягід - більш екзотично, але не менш красиво.

Корисна порада: щоб нарізані банани і яблука не потемніли і не зіпсували ваш фруктовий шедевр, їх потрібно облити холодною водою з лимонною кислотою або змочити лимонним соком.

Можна взагалі не морочитися з різноманітністю фруктів. Хто сказав, що Новорічна ялинка 2015 повинна бути зеленою?  

В принципі, фрукти самі по собі є чудовою прикрасою столу, особливо новорічного: зима в самому розпалі, до наступного дачного сезону ще далеко, а душа вже скучила за яскравим кольорам і вітамінам.


 
Комментарии к посту « Новорічна ялинка 2015 з фруктів»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015