941

Политика

Яценюк виграв вибори у Порошенка, бо так хоче США?

Написал poinfotv в 19:21, 1 ноября 2014 г.
На фото: Миролюбивий Вассерман вважає, що владу в Україні захопила партія війни
На фото: Миролюбивий Вассерман вважає, що владу в Україні захопила партія війни

Сайт "Русская весна" опублікував блог Анатолія Вассермана, де той аналізує вибори в Україні. І хоча у Раду так і не потрапила жодна з партій, що має націоналістичну ідеологію, проте і такий результат не догодив сепаратистам. Навіть в тому, що Народний фронт на кілька відсотків обійшов Блок Петра Порошенка, вони вбачають руку Держдепу США. 
Возможно, американцы решили таким образом напомнить своему назначенцу, что без них он никто и звать никак. Но скорее, они просто решили не вмешиваться в разборку двух своих марионеток — а у Яценюка под рукой оказалось больше огнестрельных аргументов. 
Найцікавіше, що під "партією війни" мають на увазі Народний фронт Яценюка. До слова,  автор висловлює позитивні сподівання, щодо виборів в ДНР і вважає, що вони сформують дієздатнішу державотворчу силу, ніж у Києві.
Выборы на Донбассе пройдут куда успешнее, чем на Украине, в плане создания политически согласованной и поэтому дееспособной силы. Ведь для самого народа Новороссии эти выборы очень важны как средство прежде всего внутренней консолидации, как средство осознания собственного единства и того, что власть действительно защищает их интересы.
 
Комментарии к посту « Яценюк виграв вибори у Порошенка, бо так хоче США?»
Комментарии 1
Хто всрався? Невістка. Сепари і москалі все списують на Америку
 
Теги: вибори 2014