444

Политика

Власенко: Янукович — український канібал

Написал MassimoUA в 15:39, 29 августа 2012 г.

Рішення Апеляційного суду у газовій справі Юлії Тимошенко залишається без змін.

Ось що думає з цього приводу адвокат Тимошенко Сергій Власенко:

"Ну, по-перше, я хотів би зазначити, що громадянин Янукович продемонстрував, що йому наплювати в цій країні на все. Йому наплювати на права громадян, йому наплювати на закон. Сьогодні оголошувалося не рішення цього опередкового суду. Це оголошувалося рішення Віктора Януковича: тримати Юлію Тимошенко, свого основного політичного апонента в тюрьмі стільки, скільки це буде можливо без будь-яких доказів, без будь-яких пояснень, без будь-якого сенсу.

Насправді, сьогодні в Україні абсолютно чітко закінчила своє формування тоталітарна держава. 

Ні у кого не викликає сумніву те, що відбувалося в Печерському суді не має нічого спільного ні з правосуддям ні з мораллю, ні з етикою.

Ці же троє людей, виконуючи вказівку Віктора Януковича, назвали те , що відбувається в печерському суді ідеальним правосуддям. Отакого ідеального правосуддя хоче Янукович для України.

Моїх колег, які займаються адвокатською практикою вже виганяли із залу судового засідання, користуючись прецидентами Киреева. Людей позбавляють можливості захищатися. Проти людей відкривають надуманні кримінальні справи, використовуючи як прицедент справу Юлії Тимошенко. І це не буде зменшуватися, це буде лише збільшуватися.

Виступаючи з нагоди Дня Незалежності Янукович просив припинити тиск на громадян України і на бізнес. Це було звернення канібала до самого себе з закликом стати вігатаріанцем. Віктор Янукович сьогодні — це український канібал".


 
Комментарии к посту « Власенко: Янукович — український канібал»
Комментарии 3
Янукович — позор в украинской истории.
Регионы еще долго будут при власти, отбелят еще своего шэфа.
Без Юлии Тимошенко оппозиция не сможет победить. Янукович еще долго будет раздражать...
 
Теги: Янукович, канібал, справа Тимошенко