372

Политика

Віталій Уманець про зустріч із Яремою

Написал MassimoUA в 18:46, 9 октября 2014 г.

Віталій Уманець про Ярему пише на фейсбук:

Значить по Яремі. Сьогодні це ...., інакше не можу сказати, до нас так і не вийшло. Ми пішли йому на поступки, виділили представника від Автомайдану, який зустрівся з ним у кабінеті (через три(!) години після початку акції) та пояснив йому нашу вимогу, а він не вийшов, відмовився зустрічатися на вулиці з тими, завдяки кому і займає сьогодні свою посаду генпрокурора. Я ж кажу - ....!

Пояснив свою позицію Ярема так, що нібито до нього тут кожного дня хтось приходить протестувати, тому він не може до всіх виходити. У нього є "прийомні" дні і подібне бла-бла-бла. Ну ок, тоді Автомайдан приїде до нього ще раз, але вже не на тимчасове робоче місце, а безпосередньо додому, до його недешевого будиночка, зробимо фото/відео і нехай потім пояснює громаді, звідки "чесний" міліціонер Віталій Ярема взяв мільйони доларів на його придбання.

При зустрічі з нашими активістами Ярема все ж таки визнав, що закриття 51-ї справи проти ДАЇшників, які фальсифікували справи автомайданівців під час Майдану, це була його помилка, що він не взяв це під особистий контроль та "пообіцяв" за два тижні дати позитивний результат. Але як можна вірити людині, яка боїться з тобою навіть зустрічатися за межами свого кабінету? Людині, яка з тобою пліч-о-пліч стояла на Майдані, а тепер вона тобі ж розповідає байки, що його зам, Даниленко, а точніше його син, "чесно" привласнили 140 гектарів державних водойм, що за площею співмірно з територією Межигір'я...

Коротше, якщо хтось із сьогоднішніх можновладців, які прийшли до влади на черговій хвилі перемоги Майдану, вважає, що ми їм дамо повторити сценарій 2004-го року, то вони ну дууууже глибоко помиляються!

Помаранчева Революція обійшлася без крові, без Небесної Сотні. Яреми & Ко, можливо, звичайно, ви не помітили, але ВСЕ ЗМІНИЛОСЯ! І якщо для того, щоб ви це нарешті зрозуміли, потрібно буде створити Пекельну Сотню з вас, з корумпованих чинуш, то, гадаю, хлопці із зони АТО, які рано чи пізно звідти повернуться, радо візьмуться за вас. А ми їм допоможемо. Як тоді, як на Майдані, як на сьогоднішній війні з Росією. Нам не звикати. Все до того йде. Думайте, з ким ви, бо буде пізно.


 
Комментарии к посту « Віталій Уманець про зустріч із Яремою»
Комментарии
 
Теги: Ярема, Віталій Уманець, автомайдан