Политика

Варіанти математичного та художнього краху російської економіки

Написал MassimoUA в 21:57, 8 февраля 2015 г.

У Путіна закінчуються гроші. Їх не вистачить на довготривалий конфлікт. Він не міг собі уявити, що світ його буде динамити після Криму. Він розраховував на те, що Обама до нього почне бігати і намагатися домовлятися. А вийшло навпаки...

Приїзд Меркель і Олланда це його маленька перемога. На його звернули увагу...

А насправді... Давайте рахувати дні Путіна математично (оптимістичний для росіян) і художньо (песимістичний).

Математично рахуємо з урахуванням існуючих резервів, мінус падіння ціни на нафту, санкції, курс рубля, падіння акцій російських компаній, збільшення воєнного бюджету.  Якщо всі збитки прорахувати, то листопад 2015, січень 2016 року - це період, коли у Росії взагалі нічого не буде.

Песимістичний художній варіант падіння російської економіки. Вони клептомани. Математичний прогноз вони теж вже порахували. Тепер вони будуть розкрадати активніше. В такому випадку все закінчиться літом.

Все зупиниться. У Росії перестануть виплачуватися пенсії, бюджетні зарплати; закриються банки, люди втратять свої заощадження; курс рубля буде керованним, він буде існувати, але валюта виплачуватися не буде; Буде масове скорочення робочих місць. А далі... створення регіональних бар'єрів. Кожен регіон буде намагатися захиститися від сусідніх з метою збереження продуктів. На границях з'являться регіональні гвардії.

Центр звичайно буде намагатися цим якось керувати. Частина регіонів почне вимагати від Москви більше грошей інші почнуть строїти навколо себе барикади. Путін вимушенний висилати військових не для боротьби з населенням, а для втихомирення місцевих еліт. Переворот, переворот і знову переворот. Путін при тому ж може залишатися президентом, а оточення буде змінюватися. Крах політичного режиму.


 
Комментарии к посту « Варіанти математичного та художнього краху російської економіки»
Комментарии
 
Теги: Путин, экономика, Росія