Политика

У Меркель і Олланда не має плану миру. Їх мета заспокоїти хворого Путіна

Написал MassimoUA в 14:09, 8 февраля 2015 г.

Путін використовує Ангелу Меркель і Франсуа Олланда у своїх імперських цілях. Їх приїзд на думку Путіна показує світу, що з ним ще говорять, з ним рахуються.

Насправді, Путін програв свою війну в той день, як порадив Януковичу зупинити Майдан силовим способом. Кремлівська демонстрація сили - це блеф. У Росії залишилося зовсім мало часу на пошук  виходу зі складної ситуації, в яку їх привело Путінське керівництво.

Час вираховується ресурсами, а вони закінчуються. Меркель з Олландом не зможуть домовитисся про мир. Бо для Путіна не існує виграшної ситуації. Його можна лише заспокоїти для того, щоб Україна пролила як можна менше крові від смертельно пораненого медведя, який заблукав і опинився на мирій землі та перетворив її на поле битви.

У Росіїї є зброя, але без грошей ця зброя не стріляє. У Путіна сильна навіть дієва пропаганда. Але без грошей ідеї довго не живуть. Це не теорія, це досвід, статистика і практика.

Путін - це рибак у якого не клюноло і тепер той в істериці глушить Україну динамітом. Скоро той динаміт закінчиться, риби не буде і він вмре з голоду.

До нашого керівництва є багато запитань, але говорити про те, що нас зраджують, чи зливають не варто. Мир на україні буде лише тоді, коли путінська Росія розвалиться. Як це буде читаємо далі.

 
Комментарии к посту « У Меркель і Олланда не має плану миру. Їх мета заспокоїти хворого Путіна»
Комментарии
 
Теги: Путин, Меркель, АТО, Олланд, Росія