Политика

Stop war in Ukraine: іноземці захищають Україну

Написал poinfotv в 19:58, 23 октября 2014 г.
Франко
Франко
Франческо
Франческо
Мікаель Скілт
Мікаель Скілт

Україна - це зона геополітичних інтересів багатьох держав. Але якщо не чіпати глобальні матерії, то очевидно, що вболівають за нас у різних куточках світу. Цілісність України у війні з Росією захищають поляки, французи, американці, канадійці і навіть самі росіяни. Наприклад, в бою за Іловайськ загинув доброволець батальйону "Донбас" український американець на псевдо "Франко". Служить у цьому батальйоні і доброволець із сісідньої Білорусі Олександр Заводський.Окрім того сябри сформували цілий добровольчий батальйон "Пагоня", який має намір відвоювати Україну в загарбника. А згадаймо хоча б першу смерть на Майдані - білоруса Михайла Жизневського.В батальйоні "Азов" служить більше десятка іноземців. Зокрема, італійський менеджер Франческо та професійний військовий, шведський снайпер Мікаель Скілт.
"Ті, хто хоче до нас приєднатись, повинні купити квиток за свої гроші. Перед тим, як відправитись на передову, вони мають пройти у Києві курс підготовки. Нам не потрібні фанатики, які люблять убивати, не потрібні наркомани та алкоголіки. Нам потрібні ідеалісти, а не найманці, що працюють за гроші"
, - закликав своїх земляків французький ветеран війни в Хорватії Гастон Бессон Усі ці люди не шукають користі для себе від боротьби за Україну, не чекають подяк. Пліч-о-пліч з такими побратимами Україна вдвічі сильніша. Дякуємо за підтримку!
 
Комментарии к посту « Stop war in Ukraine: іноземці захищають Україну»
Комментарии
 
Теги: війна, іноземці