Политика

Шуфричі, Ківалови, Симоненкі переходять в стан ерекції

Написал MassimoUA в 10:17, 2 октября 2014 г.

Політика то не лише грязна, а й жорстока штука. Шуфричі та Ківалови будуть робити те саме, що й робили в тій мірі наскільки буде дозволяти ситуація. Якщо їх не контролювати вони знову візьмуть владу у свої руки.

Я дивився презентацію нової Партії регіонів.Здавалося, що зтільки натворили, що треба ховатися у Мексиці, а ті знову про економіку та стабільність. Продовжують грати на людськіх слабкостях.

Беда в тому, що знайдуться ті недалекі, які віддадуть чи продадуть свій голос в силу своєї дурості, слабкості та відсутності відчуття самозбереження.

Ось сьогодні прочитав цікаву думку на фб від Віктора Малига:

Почитав новини. Шуфріч піариться на тому, що Правий сектор кидає в смітники різний непотріб. Ківалов представляє десь там закон про люстрацію. Симоненко, як член офіційної делегації України в ПАСЕ.... Який Шуфріч? Який Ківалов? Який Член???

Моя особиста думка - всі ці члени дуже засцяли у лютому та березні, а зараз знов переходять в стан ерекції з метою гвалту Українського народа.

Український народ, чи тобі потрібні гвалтівники?

У мене не має ейфорії нарахунок люстрації. Не впевнений, що нові будуть кращі за старих. Але ж зміни то рух вперед.
 
Комментарии к посту « Шуфричі, Ківалови, Симоненкі переходять в стан ерекції»
Комментарии 1
Як там кажуть террористи на війні, а спецслужби на роботі. Шуфричі, Ківалови та Симоненкі воюють проти України і тут розслаблятися не можна.
 
Теги: Шуфрич, Люстрація, Симоненко, Ківалов