837

Политика

Роммівський антифашизм

Написал Moltisanti в 15:51, 20 мая 2013 г.

28-го написав Олі Сніцарчук слова підтримки і вибачення за те, що вона живе у такій країні. Сьогодні отримав її відповідь. Вона молодець і лишається такою ж як ми її знаємо та цінуємо.

Щодо питання про відповідальність за побиття журналіста і жінки - все значно складніше. ФБ уже оперативно виявив безпосередніх орків. Як і слід було очікувати, всі їх звязки ведуть до ПР. Але навіть якби колега нападника не мав бейджа організатора антифашистського сходняка , а клуб "Румина" не знаходився в приміщенні міліції, а його посилання не вели до регіонала Коржа, а БТР не супроводжувала ДАІ , все одно вчорашнє привселюдне побиття простих беззахисних людей зграєю орків - результат розгорнутої кампанії ПР по черговому агресивному поділу країни на своїх та чужих. І те, що сталося вчора з Олею Снісарчук все рівно рано чи пізно все рівно сталося. Бо насильство - неодмінна умова того роммівського "обыкновенного (анти)фашизма", який ПР робить складовою державної політики.

В їхньому штабі прекрасно розуміють, що лабуда про покращення апріорі не пройде в 2015 році. Тому там звично запустили черговий серіал поділу країни. Цього разу за принцип обрана тема Перемоги 45 року. Нічого дивного - тоталітаристи ПР були , є і лишаються вірними нащадками вусатого людожера Сталіна, який заради свого панування гнав на забій сотні тисяч. Цю ж схему організації внутріукраїнського протистояння заради продовження грабунку країни Міжгірською Сім'єю використовує і ПР.

Шкода, що опозиція не хоче усвідомити, що єдиним способом зупинити це безумство можна тільки висуненням єдиного кандидата від опозиції вже сьогодні, поки схема ПР не зайшла надто далеко.


 
Комментарии к посту « Роммівський антифашизм»
Комментарии
 
Теги: Луценко, фашизм, антифашизм