Политика

Озима посівна гречки триває

Написал poinfotv в 12:50, 16 октября 2014 г.

Очевидно, що закон про посилення відповідальності за підкуп виборців таки не налякав сильних світу цього. Кандидати-мажоританрники продовжують осінній засів гречки. І сіють так, щоб швидко достигло. Очікують збирати врожай 26 жовтня. Для аграріїв це, можливо, і дивина. Але для кандидатів - цілком реальна річ.В селах відбуваються, так звані, зустрічі з виборцями, під час яких благодійні фонди роздають подарунки і гроші.

Восени благодійна активність наскільки зросла, що не дає і не бере тільки лінивий і принциповий. Якби українці були справді громадянським суспільством, то тримали б на контролі діяльність цих благодійних фондів. Зрештою, для журналістів завдання відстежити благодійництво і меценатство після 26 жовтня. Аналітика на цю тему буде дуже цікавою для нас з вами.

Разом з тим Міністерство внутрішніх справ заяляє про десятки відкритих справ за підкуп. Серед фігурантів - політики вищого гатунку. Наприклад, головний підрахуй України Сергій Ківалов.

"Ті, хто роздає гречку на виборах - повинні ласувати нею у в'язниці!", - написав Аваков у своєму Facebook.

 
Комментарии к посту « Озима посівна гречки триває»
Комментарии 2
Попит породжує пропозицію!
Гречка стала символом підкупу на українських виборах. Вартує дешево, а народ настільки бідний, що готовий продатися навіть за гречку.
 
Теги: Аваков, Ківалов, підкуп виборців, гречка, Івахів