Политика

Мустафа Найєм БІОГРАФІЯ

Написал poinfotv в 19:34, 6 ноября 2014 г.
Сімейне фото: Мустафа Найєм з дружиною і сином
Сімейне фото: Мустафа Найєм з дружиною і сином

Мустафа Найєм - відомий український журналіст і громадський активіст. Він завжди в епіцентрі подій. Проте про життя Мустафи українцям поки маловідомо. Пропонуємо кілька фактів з біографії Мустафи Найєма, тепер уже народного депутата, який у списку Блоку Петра Порошенка виграв вибори до українського парламенту. Народився Мустафа-Масі в Кабулі, Афганістан 1981 року.

Працював у виданнях Кореспондент, Українська правда, агенстві "Контекст-медіа", у проекті "Свобода слова", згодом - Шустер.live, на ГромадськеТБ. Активіст руху "Стоп цензурі". Це йому "не заздрив" екс-президент Янукович. Хоча зараз вже, може, і заздрить)

Його по праву можна назвати організатором Євромайдану. Майже рік тому після непідписання Януковичем угоди про асоціацію з ЄС Мустафа Найєм у соцмережах закликав людей вийти на майдани. І люди вийшли: спочатку небагато, згодом кількість почала зростати. 

Мустафа одружений з Анастасією Івановою, фотокореспондентом Комерсанта. У 2008 став батьком маленького Марка-Міхея.

Нещодавно Мустафа став обєктом скандалу. Новообраний депутат пожалівся на заробітну плату і сказав, що не збирається працювати в Парламенті за 5 тисяч гривень. Ця заява викликала резонанс у ЗМІ.

 
Комментарии к посту « Мустафа Найєм БІОГРАФІЯ»
Комментарии
 
Теги: Мустафа Найєм