Политика

Любі друзі рвуться у Парламент. Тепер у списках Порошенка

Написал poinfotv в 18:53, 19 октября 2014 г.
Любі друзі рвуться у Парламент. Тепер у списках Порошенка

Портал Укрмедіа проаналізував списки від Блоку Петра Порошенка на мажоритарних округах. Висновок - любі друзі Ющенка йдуть в Парламент під прапорами партії Порошенка. Ось, що цитата з репортажу про зїзд БПП.

 Вінницький 12-й округ, по якому Петро Порошенко в 2012 році пройшов у Верховну Раду, "успадкував його син Олексій. Закарпатську область віддали родині Віктора Балоги - крім нього самого, в Раду йдуть два його рідних брати Павло та Іван, а також їхній двоюрідний брат Василь Петьовка. Коли ведучий з'їзду Юрій Луценко зачитував їх прізвища, багато учасників невдоволено гули. Втім, це не єдині родичі в списку. В прохідну частину потрапила дружина Юрія Луценка - Ірина, кума Петра Порошенка співачка Оксана Білозір, а на Львівщині по мажоритарці підуть брати-бізнесмени Ярослав і Богдан Дубневичи. Останній на з'їзді засвітив годинник за $200-300 тис.

Кажете, Майдан боровся проти сімї?
 
Комментарии к посту « Любі друзі рвуться у Парламент. Тепер у списках Порошенка»
Комментарии 1
Скажу чесно, я сам не аналызував списки Порошенка. Але шуму навколо кандидатів від Порошенка найбільше. Хто там займається набором в його команду?
 
Теги: вибори 2014, Блок Петра Порошенка