607

Политика

Ляшко на фейсбук: Наталя вирішила подавати на «Кобру» до Європейського суду

Написал MassimoUA в 10:11, 29 августа 2012 г.

Я переконаний, що Європейський суд з прав людини задовольнить позов ведучої Наталії Розинської проти спецпідрозділу ДАІ «Кобра», бо апеляційний суд не задовольнив позов Наталії Розинської щодо інциденту з представниками спецпідрозділу «Кобра», який відбувся 2 травня. Того дня співробітники ДАІ зупинили її автомобіль у центрі Києва начебто за порушення правил дорожнього руху. Сама ж Розинська стверджує, що ніякого порушення не було, і після того як відмовилась дати хабар, інспектор «Кобри» відкрив авто і силоміць витягнув жінку на вулицю, приставивши до її голови пістолет.

Наталя вирішила подавати на «Кобру» до Європейського суду, бо у наших судах добитись справедливості нереально. Коли ми доведемо у Європейському суді свою правоту, ми будемо ставити перед державою питання про повну ліквідацію спецпідрозділу «Кобра». Я повністю підтримую ініціативу своєї соратниці щодо оскарження в ЄCПЛ рішення суду, який став на бік міліції. Я не сумніваюсь, що Європейський суд захистить права Наталі Розинської у боротьбі за справедливість. У 2000 році мене було засуджено до трьох років позбавлення волі умовно, із забороною впродовж трьох років займатися журналістською діяльністю за начебто наклеп на в. о. прем'єр-міністра України В. Дурдинця.

Мене переслідували, співробітники СБУ тероризували редакцію газети, яку я очолював. Однак у 2006 році Європейський суд з прав людини визнав цей вирок таким, що порушує права людини і постановив виплатити мені компенсацію. Тому сьогодні ми так само йдемо до Європейського суду і будемо боротися до останнього за те, щоб у лавах міліції не було бидла, щоб людей за вказівкою Банкової не звільняли з роботи, щоб їх не залякували і не погрожували фізичною розправою. Коли ми прийдемо до влади, проведемо повну люстрацію суддів і прокурорів, які виконують злочинні вказівки влади.


 
Комментарии к посту « Ляшко на фейсбук: Наталя вирішила подавати на «Кобру» до Європейського суду»
Комментарии
 
Теги: Ляшко, Наталія Розинська, Кобра