611

Политика

Ляшка не беруть в коаліцію

Написал poinfotv в 12:29, 28 октября 2014 г.
Ляшка не беруть в коаліцію

Відбулися коаліційні перемовини між Народним фронтом, Блоком Петра Порошенка, Батьківщиною, Самопоміччю і партією Свобода. Не запросили лише Опозиційний блок і Радикальну партію Олега Ляшка. Сам радикал заявив, що готовий вступити в коаліцію. Це він зробив за допомогою мережі Facebook. 
Усвідомлюючи необхідність ефективної роботи нового парламенту та майбутнього коаліційного уряду, зважаючи на надскладну соціально-економічну ситуацію в Україні, що призвело до катастрофічного зниження рівня життя мільйонів людей, Радикальна партія Олега Ляшка заявляє про свою готовність до входження до нової парламентської більшості.

Першочерговими рішеннями діяльності коаліції мають бути:

1. заборона продажу землі сільськогосподарського призначення;2. зниження пенсійного віку жінок;3. зниження податків для малого і середнього бізнесу і збільшення ренти і податків для олігархів;4. зміна виборчої системи - відкриті списки на пропорційній основі;5. ліквідація монополій в ЖКГ;6. скасування довічного призначення суддів;7. скасування депутатської недоторканості;8. ліквідація олігархічної монополії на ЗМІ;9. підвищення зарплат і пенсій, соціальних виплат і збільшення допомоги при народженні дитини;10. зміна грошово-кредитної політики відносно малого та середнього бізнесу - кредити не більше 5% річних;11. демонополізація ринку палива з метою зниження цін.

 
Комментарии к посту « Ляшка не беруть в коаліцію»
Комментарии
 
Теги: вибори 2014