Политика

Луцький мажоритарник-адарівець Ігор Лапін переміг у суді

Написал poinfotv в 13:06, 4 ноября 2014 г.
Ігор Лапін - депутат від Луцька
Ігор Лапін - депутат від Луцька

У своєму Facebook переможець на мажоритарному окрузі №22 (м.Луцьк) Ігор Лапін не стримує емоцій через рішення Львівського адміністративного апеляційного суду визнати результати виборів на окрузі дійсними. Згідно з ними Лапін випередив конкурентку Ірину Констанкевич на 28 голосів. Проте друзі і прихильники айдарівця-депутата висловлють пересторогу народному обранцю. Ось, як вони коментують його пост:

Роман Лещенко: Поздравлю, когда мандат выдадут. А на этом этапе желаю восстановить здоровье, помнить не только о тех, кто был рядом и помогал, а и о тех, кто тебя не знает. Пусть узнают, через хорошие дела для них и для Украины. Рад за тебя. А ещё помню, как лет 18 назад ты говорил, что хочешь стать президентом и это были не шутки, хоте не особо серьёзно воспринимались. Вот он твой первый шаг. Удачи братишка!

Ігор Лащук: Прийміть щирі вітання! Тільки не розслабляйтесь в Верховній Раді. Будьте гідним представником від Луцька.

Оксана Ютовець: Остаточна перемога на цих виборах по 22 окрузі за Ігорем Лапіним!!!! З чим вітаю не тільки його а й усіх лучан. Гідна людина представлятиме їхні інтереси і ВРУ. Файна була поїздка сьогодні до Львову, за що дякую невгамовним самооборонівцям!

 
Комментарии к посту « Луцький мажоритарник-адарівець Ігор Лапін переміг у суді»
Комментарии
 
Теги: вибори 2014, Ігор Лапін