Политика

Ківалов в Одесі скуповує виборців за безцінь?

Написал poinfotv в 11:30, 16 октября 2014 г.
Путін нагородив Ківалова медаллю
Путін нагородив Ківалова медаллю

Сергій Ківалов у Верховні Раді, час якої добігає кінця, керує комітетом з питань верховенства права і правосуддя. Але це не заважає головному підрахую України скуповувати виборчі голоси. За повідомленням громадської мережі ОПОРА, у 135 виборчому окрузі зафіксовано факт роздачі Ківаловим продуктових пакетів. Прес-служба УМВС повідомляє: 

"13 жовтня 2014 року до міліції звернувся голова одного з громадських об'єднань Одеси з заявою про те, що до цієї організації надходять численні звернення жителів міста про факти підкупу виборців, а також фальсифікації списків виборців на виборчому окрузі №135 (м.Одеса) з боку одного з кандидатів у народні депутати України"

 
Комментарии к посту « Ківалов в Одесі скуповує виборців за безцінь?»
Комментарии 2
Дивіться очі, щоб потім не нарікали на погану владу. Ви її вибираєте!
Такі як Шуфрич мають вплив, бо розумні. Треба памятати, що вони працюють проти України, але можна здогадатися, чому від них вилікуватися важко. А от що робить досі Ківалов в українських списках до парламентських виборів мені взагалі не зрозуміло. Думаю, що коли він рахував, то рахував так, що тепер має на багато кого компромату і завдяки тому досі тримається...
 
Теги: Ківалов, підкуп виборців