661

Политика

Ігор Єремеєв зі Степаном Івахівим допомагають хлопцям з роти «Світязь». Респект!

Написал MassimoUA в 12:18, 30 сентября 2014 г.

Ігор Єремеєв зі Степаном Івахівим допомагають бійцям «Світязя». Піар? Я скажу гарний піар, молодці.

Ігор Єремеєв на фб:

Вчора відправляли до зони АТО бійців роти патрульної служби особливого призначення «Світязь» УМВС Волинської області. Ці хлопці вже побували у жорстоких боях на Сході, вийшли живими з оточення під Іловайськом. Зараз ці герої знову повертаються до зони АТО до своїх бойових побратимів.

Саме в боях під Іловайськом все спорядження хлопців було знищено вщент. Тому ми разом із колегою Степаном Івахівим привезли їм повні комплекти всього необхідного: бронежилети, кевларові каски, спальники та каремати, комплекти зимового камуфляжного одягу.

І головне – вирішили зробити хлопцям приємного сюрпризу. Привезли джип, який буде протягом доби переобладнаний під мобільну вогневу точку для розвідки.

Будуть укріпленні його кузовні конструкції і встановлено основу для крупнокаліберного кулемету. Наразі закуплені ще 4 такі автівки, які також на переобладнанні і найближчим часом будуть відправлені на фронт.


 
Комментарии к посту « Ігор Єремеєв зі Степаном Івахівим допомагають хлопцям з роти «Світязь». Респект!»
Комментарии 1
Так я знаю, що є депутати та підприємці з Волині, які допомагають матеріально без камер. Я скажу, що допомогти на камеру також корисно.
 
Теги: АТО, Ігор Єремеєв, Степан Івахів