Политика

Блогери аналізують попередні результати позачергових виборів до Українського Парламенту

Написал poinfotv в 11:47, 27 октября 2014 г.
Блогери аналізують попередні результати позачергових виборів до Українського Парламенту

У соціальних мережах жваво діляться думками з приводу попередніх результатів виборів у Парламент. І хоча ЦВК оголосить результати не раніше, як у четвер, приблизний розподіл сил уже цілком зрозумілий. Усі аналізують плюси і мінуси оновленої ради. Блогер Ігор Тихолаз пише на Facebook про недоліки: 
1. «Громадянська позиція» не проходить. Шкода. Я їм вірю. Вони повинні були б бути у парламенті і для рівноваги, і для конструктивної критики.2. Виродки регіонали, перефарбовані та замасковані під «опозиційний блок» - мінімально, але проходять у ВР. А якщо додати мажоритарщиків – то ї кількість не така вже й мала… Хоча з іншого боку – когось же треба буде у новій раді лупцювати .3. Малий відсоток у «Свободи» та «ПС», який взагалі не проходить. Крім Яроша, який по мажоритарці у себе в окрузі має перевагу. Мало щирих патріотів! Хто ж буде ригам морду чистити???
Редактор журналу "Ї" Тарас Возняк опублікував в своєму блозі на Українській Правді   
Путін отримав у Верховній раді України важелі політичного впливу, якими є не тільки Опозиційний блок колишніх регіоналів, але й їх приховані та ситуативні попутчики з Партії Ляшка та Партії Батьківщина. Успіх Опозиційного блоку показав, яка величезна кількість людей не те що не розуміє, навіщо Україна, а після пролитих рік невинної крові все одно люто її ненавидить. Виходячи з попереднього можна очікувати, що Україну чекають наступні потрясіння.
 
Комментарии к посту « Блогери аналізують попередні результати позачергових виборів до Українського Парламенту»
Комментарии 1
Шкода, що не має Гриценка. Росія буде продовжувати впливати на українську політику. Те, що в парламенті не буде Правого сектора - це добре. Вистачить присутності Яроша. Побачимо ще який він грізний. всі думали, що Кличко там всім наваляє, а виявилося, що він звичайний політикан.
 
Теги: вибори 2014