715

Общество

Культуру суспільства оцінюють за туалетами

Написал Moltisanti в 13:16, 10 октября 2014 г.

Які у нас громадські приймальні, такі ми і європейці. Наприклад, у Німеччині громадські туалети є майже на кожній вулиці. Вони часом схожі на космічні кораблі) В стилі хайтек: з металу і дзеркал. Мають багато кнопок керування і багато функцій. Зокрема, самоочищаються. Туристи часто приймають їх за вхід до нічного клубу) Тему громадських вбиралень досліджував закарпатський блогер Анатолій Рошко. Він пише, що туалет - це дзеркало душі.

Кожен рік Британська туалетна асоціація вибирає “Сортир року” Так-так, переможець удостоюється звання Loo of the year - тобто "сортир", а не "туалет". Щоб бути ближче до народу. Побувавши в двох громадських установах в Ужгороді я зрозумів, що прийшов час і у нас проводити подібні конкурси. 
Викладачка Анастасія Леухіна в блозі на Українській правді теж описує свої спостереження на тему туалетів. 
Туалет – это уважение к базовым потребностям homo sapiens,  возможность удовлетворить их достойно. Недавно коллега-адвокат показал фотографию объявления, которое он увидел в  Подольском районном суде города Киева: "Туалет для відвідувачів суду знаходиться в переході метро (200м)". Отсутствие доступа посетителей к туалету доносит четкое послание государства и госслужащих своим гражданам: "Вы недостаточно хороши, чтоб испражняться с нами в один унитаз".
Україна прагне інтегруватись у європейське співтовариство. Можливо, процес інтеграції слід починати саме з туалетів?
 
Комментарии к посту « Культуру суспільства оцінюють за туалетами»
Комментарии 1
Цілковита правда. У Луцьку з цим точно проблеми, хоч і скрізь звучить, що місто європейське.
 
Теги: Туалети, громадські вбиральні