Общество

Інформованість не дає нам захисту. ТВ, інтернет - це канали для створення ілюзій

Написал MassimoUA в 17:07, 21 декабря 2014 г.

Дуже багато говорять про громадянське суспільство і про те, що народ повинен контролювати владу. Реально у народу немає реальних важелів впливу на владу.

Що буде з цінами на нерухомість, дивіться, читайте, але думайте своїм розумом.

Українці сьогодні вимушені, не по добрій волі, бути максимально політизованими. Нам здається, що будучи інформованими, ми можемо себе якось захистити. Тому не пропускаємо політичні тв-шоу, уважно слухаємо новини, читаємо авторитетні інтернет видання. А ті, хто відмовився від тв, і перейшов на фейсбук - одразу вважає себе досвідченним політтехнологом.

ТВ, інтернет - це канали для створення ілюзій. Чим більше ми цікавимося політикою - тим більше є шансів жити у ілюзіях, які для нас вибудовують.

Успішна нація - це багате, духовно та фізично здорове суспільство. Ми повинні говорити про гроші, про те, як їх примножувати. Хоч на одному тв-шоу ви чули, щоб вам пояснили, що таке сучасні гроші, і звідки вони беруться?

А ще повторюся, я переконаний, що народ має саме ту владу, на яку заслуговує. Кого ми вибираємо на виборах? Того, хто буде менше красти. Ми навіть не читаємо їх програм. Нас мало цікавить, хто з політиків зможе нас збагатити...

Книжки, здорове мистецтво, релігія, відносини у сім'ї - ось на що треба витрачати час, тоді у нас буде відповідне державне керівництво.


 
Комментарии к посту « Інформованість не дає нам захисту. ТВ, інтернет - це канали для створення ілюзій»
Комментарии
 
Теги: политика, суспільство