Хобби

Як зробити Новорічний вінок 2015 своїми руками?

Написал Margo в 10:06, 19 декабря 2014 г.

Настав один з найприємніших періодів у році - підготовка до Нового року 2015. У грудні ми починаємо купувати подарунки, придумувати новорічне меню і прикрашати свій будинок. Набагато приємніше і цікавіше використовувати декор, створений своїми руками, особливо, якщо для цього не потрібно багато грошей. Новорічний вінок можна зробити з різних матеріалів і по-особливому прикрасити своє житло.

Вінок з гілок

 

Для такого вінка вам знадобляться гілки з сосни і ялини, дріт, кусачки, шишки, іграшки, намиста і стрічки для декору.

 

Гарний хвойний вінок прикрасить будинок напередодні свята. Можна використовувати і штучні гілки (від старої поламаної ялинки), але живі приємно пахнуть дитинством і святом. Зберіть опалі гілки в лісі і приступайте до справи. Для декору можете взяти невеликі ялинкові іграшки, шишки, гірлянди, штучний сніг і стрічки.

Першим ділом сконструюйте каркас, на який будете пізніше кріпити гілки і прикраси. Товстий дріт складіть у два кільця різного діаметру, один більший іншого, потім скріпіть їх між собою, перев'язуючи тонким дротом. Ті хвойні гілки, якими ви запаслися, розділіть на однакові пучки, і кожен прикріпляйте дротом до каркасу. Наступним пучком прикрийте низ попереднього по колу. Останній пучок акуратно прикріпіть під першим, щоб ваш вінок виглядав охайно. Оформлення вінка залежить тільки від вашої фантазії. Новорічні кулі, намиста, стрічки, іграшки, шишки і горіхи зроблять ваш вінок витвором мистецтва.

 

Вінок з цукерок

 

Ласуни точно по достоїнству оцінять такий смачний вінок. Тільки вибирайте для вінка не шоколадні цукерки, які можуть розтанути або розм'якнути, кращий варіант - льодяники або желейні цукерки. А окрасою послужить великий красивий бант.

Для каркаса можете використовувати вішалку з дроту, витягнуту у формі кола. Каркас у вішалки міцний і утримає вагу вінка, а вушко вішалки стане кріпленням вінка до дверей або стіни. Прикріпіть скотчем тасьму до каркаса і фіксуйте цукерки, примотавши їх товстою ниткою або тасьмою, щоб повністю приховати каркас. Готовий вінок підвісьте за гачок вішалки і не забудьте прикріпити на стрічці ножиці, щоб всі змогли відрізати собі солодощів.

Вінок з ялинкових куль

 

Красиві новорічні кулі оригінально виглядають у вигляді новорічного вінка. Використовуйте кулі двох відтінків різної величини, щоб вони виглядали гармонійно.

Для початку зробіть металевий каркас, на який будуть кріпитися кулі. Виготовте каркас із дроту у формі кола і нанизуйте кулі. Перед цим, приклейте кульки до металевих петельок, в які зазвичай протягують нитку, щоб вішати іграшку на ялинку. Нанизуючи кулі на коло, враховуйте їх розміри: вибирайте по черзі великі і маленькі.

Готовий вінок прикрасьте широкою стрічкою і повісьте на двері. Також, його можна повісити на стіну, поставити на поличку або журнальний столик.

 


 
Комментарии к посту « Як зробити Новорічний вінок 2015 своїми руками?»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля