Хобби

Як прикрасити Новорічну ялинку 2015?

Написал Margo в 14:58, 18 декабря 2014 г.

Незабаром Новій рік 2015 і приходить час встановлювати ялинку і прикрашати її. Сьогодні ми хочемо запропонувати вам кілька варіантів, як прикрасити новорічну ялинку. Запропоновані ідеї буде не так складно реалізувати на практиці, зате завдяки їм ви створите приємну атмосферу казкового зимового вечора.

Вишивка хрестиком

Для тих, хто любить вишивати і у кого накопичилося безліч маленьких готових робіт, лежачих без діла, пропонуємо зробити повноцінні ялинкові іграшки. Досить вирізати вишивку (відступивши сантиметра три по краєві) і приклеїти її до картонки. Зайві краї загніть і приклейте ззаду. Щоб замаскувати всі нерівності, можете приклеїти з вивороту шматок фетру, картону або паперу. Плюс тасьомка і ялинкова іграшка готова!

Камінчики - краплі

Такі прозорі камінці продаються в магазинах для декору, часто в квіткових кіосках або лежать поруч з вазами в супермаркетах. Візьміть мішечок таких «крапельок», суперклей і починайте формувати виріб у вигляді ялинки, сніжинки, кола, півмісяця. Приклеюйте камені на стиках і вчасно прибирайте надлишки клею.

 

Соломка або нитки

Пам'ятаєте уроки праці? Коли нас вчили за допомогою вовняних ниток і надувних кульок робити абажурчікі для ламп? Чому б, не зробити те ж саме, але трохи менші і не повісити на ялинку? 

Для цього: надуйте кульку (зовсім трохи, розміром великої ялинкової кулі), змастіть її клеєм і в хаотичному порядку намотайте нитки або солому. Коли клей висохне, проколіть кулю і витягніть її крізь сітку. Прикріпіть тасьму чи стрічку і можете вішати на ялинку! 

Порада: щоб повітряна кулька не приклеїлась, можете перед початком роботи обмотати її харчовою плівкою.

Ще один спосіб використовувати нитки або соломку - обмотати ними дротяні каркаси у вигляді зірок, сердець або мордочки оленів.

 

Старі диски

Використані непотрібні диски можна застосовувати по-різному. Їх можна розмальовувати, прикрашати ліпленням, декупаж, ламати в крихту і робити з неї мозаїку. Приклейте до диска ваше сімейне фото та оформіть його по краях - у вас вийде не тільки ялинкова іграшка, але й пам'ятна рамочка для фото.

 

Гудзички

Гудзиками можна декорувати ялинкові кулі, викладаючи на них цілі малюнки, а можна з них робити самостійні прикраси. Ще спробуйте ліпити гудзики на картон і вирізати кумедні форми.

 

Папір-гофре

Порвіть або наріжте обгортковий папір гофре на стрічки і скрутіть з них джгути. З джгутів скрутіть ковбаскою «розочки» і клейте їх у такому вигляді на кулю. У вас вийде досить стильна і оригінальна іграшка.

   


 
Комментарии к посту « Як прикрасити Новорічну ялинку 2015?»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, ялинкові іграшки своїми руками