Хобби

Як оригінально прикласити офіс до Нового Року 2015 своїми руками?

Написал Margo в 15:26, 23 декабря 2014 г.

Свята хочеться не тільки вдома, але і на роботі. А значить, варто приділити час і прикрасити офіс своїми руками до Нового року 2015. Тут вже куди менше креативу, більше стриманості. Зате ви можете залучити до цього заняття дітей.

Можна своїми руками зробити невеликі паперові ялинки. Це можуть бути схеми орігамі або склеєні ялинки з заздалегідь підготовлених деталей. Головне, вони повинні бути акуратними і однаковими. Такі невеликі деревця можна розставити по столах співробітників. Ялинка може бути не паперовою, а, наприклад, цукерковою.

Добре виглядають вази з ялинковими іграшками зроблені своїми руками, розставлені по кабінету. Ідеально, якщо в кожній вазі іграшки будуть певного кольору чи двох, поєднуваних між собою відтінків. Не варто насипати їх у вазу без розбору.

Непогано також буде виглядати штучний сніг. Це досить недорогий і ефектний спосіб прикраси кабінету до Нового року 2015. Він нетоксичний, не тане, довго лежить і радує око. Штучний сніг можна розкласти по підвіконнях, полкам шафів, можна також помістити в вази під іграшки.

Величезний простір для творчості - стеля офісу. Там прикраси не будуть нікому заважати, але при цьому чудово впораються з завданням створюючі новорічний настрій. Найпростіше - розвісити на максимально близькій відстані один до одного все ті ж ялинкові кульки зроблені своїми руками. Вішати їх краще на різній висоті. Та й розмір у них може бути різним. А ось колір бажано вибрати якийсь один. Місце кульок можуть зайняти паперові або пластикові сніжинки зроблені своїми руками.

Навряд чи в офісі має сенс встановлювати живу ялинку. А прості штучні всім вже приїлися. Відмінною ідеєю може стати створення ялинки своїми руками з матеріалів, безпосередньо пов'язаних з діяльністю компанії, якщо це, звичайно, можливо. Це можуть бути книги, коробки з проданим товаром, пляшки з алкоголем і так далі.

Всі ми прикрашаємо будинки, офіси, ділянки до Нового року 2015, адже це допомагає створити відчуття свята, чарівної казки, дива. І як бачите, зробити це не так вже й складно. Головне - трішки фантазії, бажання і часу.
 
Комментарии к посту « Як оригінально прикласити офіс до Нового Року 2015 своїми руками?»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля