Хобби

Як красиво упакувати подарунки на Новий Рік 2015?

Написал Margo в 12:25, 23 декабря 2014 г.

Вже зовсім скоро прийде Новий Рік 2015. Поздоровлення, ялинкові іграшки і, звичайно ж, подарунки. Пропонуємо вам криативний підхід до оформлення подарунків і наводимо кілька прикладів того, як можна самому гарно оздобити подарунки, зробити подарункову упаковку унікальною та неповторною.

Як зробити красиві подарункові бантики?

    

Оберніть подарунок однотонним папером. З тканини типу шифону або прозорої стрічки виріжте три кола різного діаметру, обпаліть їх краї над вогнем свічки або запальнички так, щоб вони трохи згорнулися всередину. Вкладіть кола один в одне і зшийте по центру, додавши трохи бісеру або паєток. У вас вийшла чудова квітка, нею можна прикрасити коробочку з подарунком.

  

Гранована подарункова коробочка

Ідеї для упаковки подарунків

Однотонний папір для упаковки можна зробити «веселішим», прикрасивши його різнобарвним скотчем. Приклейте скотч у вигляді сніжинок, будиночків, квіточок, ялиночок і т.п. До речі, смужками скотчу можна викласти напис: ім'я або невелике побажання.

Упакувати подарунок можна за допомогою тканини або хустинки. Це дуже просто: потрібно з'єднати кінці і скріпити шпилькою або простим вузлом.

Що можна використовувати замість банта?

Найбільш очевидний прийом - ялинкові кульки.

Відмінна альтернатива квітці або банту - крихітна игрушечка (наприклад, від кіндер-сюрпризу), особливо якщо вона відповідає в зимовій темі - північний олень, ялинка, сніговик.

 

Гудзик - дешева і абсолютно крута ідея

 

Брошки, ключики або ще якісь дівочі скарби і блестяшки

   

Абсолютно новорічний варіант - шишки.

 

Також можна використовувати гілочку

Майстер клас: Новорічна подарункова упаковка

Нам знадобиться:

- Аркуш паперу;

- Стрічка;

- Вовняні нитки, нитка-бічевка;

- Двосторонній скотч;

- Атласні стрічки, шматочок тканини або сітки;

- Ножиці;

- Соснові, ялинові шишки;

- Клей-момент прозорий;

Загортаємо подарунок, приклеюємо краї двостороннім скотчем, заклеюємо боки подарунка. Подарунок упакований!

Беремо червону стрічку з синім орнаментом. Перев'язувати краще двома відрізками. Спочатку одним обкрутити подарунок і склеїти нагорі подарунка. Потім взяти другий відрізок і обернути подарунок поперек першого відрізка.

Далі візьміть шматочки тканини або сітки, виріжіть листочки і приклейте їх зверху подарунка. 

Потім, приклейте три відрізка нитки-мотузки, закрутивши їх петлею на різному рівні. Берете товсту вовняну нитку. Наносите клей на поверхню, де збираєтесь зробити коло з ниток і починаєте закручувати її по спіралі

Зверху кола приклейте шишку! Шишка може бути і соснова і ялинкова, взагалі, яка у вас є вдома. 

Далі візьміть роздрукований на комп'ютері папірець з написом. У самому верху напису зробіть дірочку діркопробивачем і протягніть атласну стрічку. Зав'яжіть вузлик і зробіть бантик. Тепер за бантик приклейте напис до шишки клеєм.


 
Комментарии к посту « Як красиво упакувати подарунки на Новий Рік 2015?»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля