Хобби

Вирізаємо красиві сніжинки з паперу на Новий Рік 2015

Написал Margo в 15:30, 22 декабря 2014 г.

Прийшла зима, наближається Новий Рік 2015. Сніжинки повільно кружляють за вікном. Давайте зустрінемо новорічні свята в будинку, прикрашеному новорічними сніжинками, зробленими своїми руками. 

Для того, щоб красиво вирізати сніжинку з паперу своїми руками, потрібно мати тільки трохи бажання і фантазії. Якщо хочете, щоб вирізані сніжинки з паперу вийшли дійсно красиві, наберіться трохи терпіння і постарайтеся вирізати сніжинки акуратно.

Якщо Ви хочете прикрасити свій будинок в переддень Нового Року 2015, оригінальними новорічними прикрасами, ми навчимо Вас як вирізати сніжинки з паперу. 

Для того, щоб вирізати з паперу сніжинки, нам потрібні будуть ножиці і квадратний листок паперу. Папір для наших вирізаних сніжинок повинен бути досить тонкий, так як нам потрібно буде скласти його в кілька разів. І досить товстий, щоб вирізана сніжинка тримала форму. Розмір паперу залежить від бажаного розміру сніжинки. Красиво виглядають сніжинки з поліетиленового або обгорткового паперу. Якщо папір золотистий і сріблястий сніжинки будуть красивіші. При бажанні, можна використовувати кольоровий і різнобарвний папір. Кожен сам в праві вирішувати, як саме вирізати паперову сніжинку, тут справа смаку.

При такому способі складання паперу, у вирізаної сніжинки виходить 4 променя. Квадрат паперу потрібно скласти по діагоналі. Потім повертаємо отриманий трикутник так, щоб тупий кут був вгорі, і знову складаємо навпіл. На трикутнику, який у нас вийшов, малюємо різноманітні геометричні візерунки. Далі з трикутника намагаємося акуратно вирізати з паперу сніжинки. Розгортаємо трикутник і бачимо результат нашої роботи - у нас вийшли гарні вирізані сніжинки з паперу.

Як бачимо, вирізання сніжинок з паперу, дуже легкий процес. Залишилося придумати якісь візерунки і зобразити на наших паперових сніжинках. Ми пропонуємо кілька схем для вирізання сніжинок з паперу. 

Вирізаємо красиві сніжинки з 6 і 8 променями. За допомогою цього способу можна вирізати більш складні сніжинки з паперу. Вирізаємо сніжинки, складаючи папір в 6 або 8 разів. Схема складання паперу для вирізання сніжинок схожа на попередню. 

Для того, щоб сніжинки з з паперу стали ще красивіше, вже готові вирізані сніжинки можна прикрасити блискітками, дощиком, бісером або невеликими намистинами.

З вирізаних паперових сніжинок можна зробити красиві новорічні гірлянди. Для цього потрібно з'єднати між собою сніжинки з паперу можна за допомогою клею, ниток, стрічок, тонкого дощу і т.п. Вирізані сніжинки з паперу можуть бути різної форми, різних розмірів, різних кольорів.

Такими чудовими сніжинками, вирізаними з паперу, можна прикрасити в будинку все що завгодно! На що вистачить фантазії.


 
Комментарии к посту « Вирізаємо красиві сніжинки з паперу на Новий Рік 2015»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля, сніжинки з паперу