Хобби

Сніжинки з полімерної глини на Новорічну Ялинку 2015

Написал Margo в 16:41, 22 декабря 2014 г.

Сніжинки з полімерної глини - ажурні прикраси новорічних свят. Сніжинки настільки гарні, що ними можна прикрасити Новорічну ялинку 2015, вікна і двері, упаковки і листівки.

Самозастигаюча полімерна глина - один з найпопулярніших матеріалів для рукоділля. Завдяки своїй доступності та простоті роботи з нею, глина стала основою для самих різних виробів, починаючи від простих фігурок і статуеток, закінчуючи квітковими композиціями, виконаними повністю з цього матеріалу.

Різні види самозастигаючої глини мають різні властивості в залежності від призначення. Наприклад, матеріал, призначений для керамічної флористики, відрізняється більшою пластичністю і швидше засихає. Глина для виготовлення ляльок, фігурок і інших виробів також пластична, але засихає трохи довше. Це дозволяє коригувати форму і текстуру виробів на фінальних етапах виготовлення. Крім того, існують види з перламутровими і мерехтливими частинками. Вони ідеально підходять для створення намистин та інших елементів біжутерії. Більшість видів полімерної самозастигаючої глини дозволяють змішувати колір і домагатися нового однорідного відтінку.

Варто відзначити, що всі види цього матеріалу не вимагають спеціальних умов зберігання. Необхідно враховувати, що глину не можна залишати надовго відкритою, оскільки вона моментально засихає. Найкраще її зберігати в рідній упаковці або харчовій плівці. Це дозволить надовго зберегти її пластичність і податливість.

Шаблони сніжинок

     


 
Комментарии к посту « Сніжинки з полімерної глини на Новорічну Ялинку 2015»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля, сніжинки своїми руками