Хобби

Сніжинка з бісеру своїми руками на Новий Рік 2015

Написал Margo в 17:14, 22 декабря 2014 г.

Ще одна ідея до Нового року 2015 - красива сніжинка з бісеру. Сніжинка більше схожа на Різдвяну зірку, яка може гідно прикрашати верхівку новорічної ялинки. Вона так само може бути гарним доповненням до сукні. Сніжинка зроблена з бісеру та штучних перлів.

Для створення такої сніжинки своїми руками потрібно підготувати якісний бісер золотого, срібного і білого кольору, штучні перли. Срібний бісер і штучні перли можна замінити кристалами.

Сніжинку починаємо формувати від центру. Для цього потрібно нанизати вісім золотих бісерин і закріпити їх у коло. Це буде перший ряд в роботі.

Другий ряд. Додати три білих, одну золоту бісерину, одну перлину, одну золоту та три білих бісеріни. Порядок цих дій показаний червоною стрілкою. Далі робимо добавки бісеру та перлів від чорної стрілки.

  

Потім продовжуємо роботу за схемою, як показує червона стрілка.

Роботу продовжуємо, поки не вийде замкнене коло другого ряду.

  

  

Третє коло плетемо за схемою, як показує червона стрілка: нанизуємо дві золоті, одну срібну, три білі, одну срібну і дві білі бісеріни; повертаємося і після срібної бісеріни додаємо три білі, одну срібну і дві золоті.

Додаємо промінчик з чотирьох золотих бісерин, як показано чорною стрілкою.

У такому ж порядку нанизуємо бісер, поки не закінчимо роботу.

  

До одного з променів прикріплюємо стрічку або шнур.


 
Комментарии к посту « Сніжинка з бісеру своїми руками на Новий Рік 2015»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля, сніжинки своїми руками