Хобби

Символ Нового року 2015 - Овечка своїми руками

Написал Margo в 13:34, 25 декабря 2014 г.

Кажуть, що невелика м'яка іграшка або фігурка у вигляді символу Нового року 2015, принесе удачу в будинок і успіх у всіх починаннях. А, якщо зробити талісман своїми руками, то він буде мати ще більше сили. Новорічна овечка в Новому році 2015 стане справжнім символом і  ми змайструємо для себе такий оберіг дому на весь рік, з найпростіших і підручних матеріалів.

Якщо ви "не дружите" зі швейною машинкою або ж голкою в цілому, значить будемо майструвати символ Нового року 2015 в будинок іншим способом. Розглянемо, як зробити новорічну овечку з мотка ниток і звичайних білизняних прищіпок.

Отже, підготуємо прищіпки, акрилові фарби, пару шматків щільного картону і моточок ниток білого кольору.

З картону вирізаємо основу. На неї ми будемо намотувати пряжу і створювати об'ємну фігурку. По суті, основа ні що інше, як звичайний овал і трохи витягнутий участок на ньому. Його фарбуємо чорними або темно-коричневими фарбами. Пофарбована частина стане надалі мордочкою овечки.

Намічаємо розташування ніг овечки і кріпимо прищіпки. Їх також будемо фарбувати акриловими фарбами.

Далі слідує другий етап виготовлення новорічної овечки 2015 своїми руками. Починаємо активно намотувати пряжу, намагаючись робити мотки не сильно щільні, але уникати просвітів. Працюємо в різних напрямках.

Завдання намотати так багато пряжі, щоб вийшло тіло овечки.

Ну а тепер для нашої новорічної іграшки овечки зі шматочків фетру або подібного матеріалу вирізаємо вушка. Потім відрізаємо шматочок стрічки і вішаємо на шию дзвіночок.

Ось така чудова новорічна овечка, зроблена своїми рукам, прикрасить новорічний стіл 2015 і просто інтер'єр в кімнаті.


 
Комментарии к посту « Символ Нового року 2015 - Овечка своїми руками»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля, іграшки своїми руками