Хобби

Шкарпетка для подарунків на Новий Рік 2015 своїми руками

Написал Margo в 10:45, 19 декабря 2014 г.

Шкарпетка для подарунків стане популярним атрибутом Нового року 2015. Тим більше, якщо ви можете зробити її своїми руками, створивши святковий настрій у своєму будинку.

 

Як зробити носок для подарунків: ідеї

В'язані шкарпетки

Щоб зробити декоративні шкарпетки швидко, візьміть старі в'язані шкарпетки, які вже нікому не потрібні. Розмалюйте їх фарбами, прикрасьте стрічками, намистинами і аплікаціями. Так можна прикрасити і нові шкарпетки, куплені або зв'язані спеціально для свята.

Шкарпеточки зшиті вручну 

Зшити самому декоративні шкарпетки нескладно, але, якщо у вас немає досвіду та швейної машинки, використовуйте найпростіший метод. 

Для цього вам потрібно:

- Визначитися з кількістю і розміром шкарпеток (один великий для всієї родини або кілька маленьких). Вибрати красиву тканину з новорічними мотивами (можете купити спеціальний обріз матерії або використовувати кухонний рушник до Нового року, будь-яку тканину з узором, яка вам подобається).

- Тепер зробіть шаблон: намалюйте на папері носок потрібного розміру. Можете пошукати варіанти шаблону в інтернеті - там багато готових викрійок і моделей.

- Прикладіть свій шаблон до згорнутої вдвічі тканини, обведіть по контуру і виріжте.

Перед тим, як зшити тканину, пришийте або приклейте з обох сторін декоративні елементи.

- Потім акуратними стібками зшийте шкарпеточку по контуру.

- Прикрасити вже готовий носок можна мереживом, тасьмою або зеленою тканиною на одвороті носка. Не забудьте прикріпити петельку, на якій він буде висіти.

Шкарпеточки з паперу

 

Святкова шкарпетка з паперу або картону дуже проста, і ви можете зробити її разом з дитиною. Вам потрібно намалювати на кольоровому папері шкарпетку, вирізати її і розмалювати, прикрасити аплікаціями та блискітками. У таку шкарпеточку ви не складете подарунків, але вона стане гарною прикрасою для будинку до Нового року 2015.

Шкарпетка зі старого светра

Оригінальна, і в той же час нескладна ідея для створення шкарпетки. Використовуйте старий светр дитини і шаблон носка.

Новорічні шкарпеточки роблять у вигляді чобота Діда Мороза. Але можна зробити різні варіанти: у формі східних чобіт, з загнутими догори довгими носами, з невеликим каблучком або бубонцями.


 
Комментарии к посту « Шкарпетка для подарунків на Новий Рік 2015 своїми руками»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля