Хобби

Саморобки Новорічної Овечки 2015 своїми руками

Написал Margo в 11:05, 29 декабря 2014 г.

Наступаючий 2015 буде роком Вівці. У Новий рік завжди приємно піднести оригінальний подарунок своїм близьким. Але найкращий подарунок буде той, в який вкладено все тепло і радість дитини. Тому саморобки овечок своїми руками стануть найбільш актуальним подарунком малюків для своїх батьків та друзів. Для того, щоб вчасно встигнути все зробити, потрібно заздалегідь заготовити всі необхідні матеріали і продумати, як будуть виглядати вироби. Також потрібно заздалегідь вивчити різні способи, як зробити козу своїми руками і овечку.

Овечки своїми руками. Як зробити Козу з різних матеріалів?

Овечка з фетру

Приготуйте наступні матеріали:

фетр (він може бути будь-якого кольору, але найкраще підібрати білий);

аркуш цупкого паперу;

нитки муліне,

жолуді,

клей,

гуашеві фарби,

пензлик,

нитки,

зубочистки.

Першим ділом з фетру слід вирізати вушка майбутньої овечки і приклеїти їх до капелюшка жолудя. Гуашевими фарбами білого кольору промальовувати очі, потім чорною фарбою малюємо зіниці і усміхнений ротик.

З аркуша паперу формується кулька, на яку намотуються вовняні нитки. Так отримуємо невеликий клубочок, який стане тулубом овечки.

Зубочистки будуть ніжками. Встромляємо їх в тулуб так, щоб овечка змогла стояти на нових ніжках. На кінці зубочисток наноситься клей і намотується чорна нитка. Ніжки також добре фіксуються клеєм. Обов'язково потрібно дати клею добре просохнути.

Невеликий шматочок вовняної нитки приклеюємо до тулуба. Це хвостик овечки.

Також за допомогою зубочистки кріпитися голова-жолудь до тулуба. Щоб овечка виглядала ошатною, їй можна сплести невеликий шарфик з червоних і білих ниток. Саморобка готова! Ваша овечка стане не тільки символом наступаючого Нового року 2015, а й веселим сюрпризом для рідних.

Коза - талісман (брошка)

Про те, як зробити саморобку Кози допоможе наступна інструкція.

Необхідні матеріали:

синій і коричневий фетр,

холлофайбер,

бісер,

нитки,

клей,

швейні голки і шпильки,

ножиці,

основа для брошки.

Першим ділом готується форма майбутньої Кізоньки. Можна заздалегідь знайти такі викрійки в інтернеті і роздрукувати на принтері.

Вирізавши всі деталі викрійки, розташовуємо їх на тканині, зафіксувавши шпильками. Потім за допомогою олівця обводимо і вирізаємо деталі Кізоньки. Всі частини вирізаємо у двох примірниках. Для цього можна скласти фетр вдвічі і акуратно вирізати відразу по дві деталі.

Точно таким же чином виготовляються деталі мордочки і ніжок Кізоньки. На мордочку акуратно пришиваються оченята - бісер. За допомогою нитки рожевого кольору прошивається ротик і носик. Коли мордочка готова, за допомогою клею її приклеюють до деталі голови. Друга така ж деталь голови пришивається до першої по краю, попередньо заповнивши її холлофайбером.

Тулуб кози зшиваємо також, як і попередні деталі. Можна прикрасити кізочку сердечком з червоного фетру або квіткою. Зі зворотного боку другої деталі тулуба пришивається основа для брошки. Тіло також наповнюється холлофайбером.

Наприкінці, додаються ніжки й голова. Саморобка готова. Тепер таку кізочку можна приколоти в якості оригінальної брошки. А вставивши магніт в її тулуб, отримаєте відмінну прикрасу на холодильник.

Як зробити козу з паперу?

Подарунки у вигляді об'ємних аплікацій діти можуть зробити самостійно. Для цього знадобляться кольорові м'які серветки, набір кольорового паперу, аркуш цупкого паперу для основи, клей і ножиці.

На папері фломастерами малює мордочку кізоньки, і її вушка. Ці деталі вирізають і приклеюють на білий щільний папір.

З зеленого паперу вирізається трава, і в свою чергу наклеюється внизу аркуша-основи.

Серветка акуратно ріжеться на невеликі тонкі смужки, які наклеюються на тіло кози. Коричневими фломастерами малюються ніжки. Також можна доповнити аплікацію яскравою метеликом і сонечком.

 

 

Овечки по техніці квіллінг

 

Ще кілька ідей як зробити саморобку овечку своїми руками


 
Комментарии к посту « Саморобки Новорічної Овечки 2015 своїми руками»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля, іграшки своїми руками