Хобби

Саморобки на Новий Рік Кози 2015 своїми руками

Написал Margo в 10:09, 29 декабря 2014 г.

Наступаючий Новий рік 2015, пройде під знаком Синьої Кози. Вже зараз потрібно задуматися над створенням барвистих і оригінальних саморобок своїми руками до цього свята.

Саморобки на Новий Рік 2015 створити своїми руками нескладно. Головне - вибрати матеріали, з яких буде виготовлятися іграшка або прикраса. При виборі бажано врахувати, до яких кольорів благоволить господиня наступаючого року, Овечка.

Прості новорічні вироби на Новий Рік Вівці повинні бути в синіх і зелених відтінках. Для їх створення можна використовувати різноманітні матеріали, наявні під рукою. Оригінально виглядатимуть саморобки з пластиліну, вишивка або випічка у формі Кози (Вівці). Саморобки своїми руками на Новий Рік 2015 можуть виготовлятися з паперу, картону, дроту, пластикової глини, пластмасових пляшок. Для прикраси знадобляться фарби, блискітки, манна крупа, пофарбовані кульки пінопласту.

Якщо ви володієте технікою рукоділля, то виготовити новорічні саморобки можна з бісеру, пряжі, атласних стрічок. Останнім часом надзвичайно популярною стала техніка декупажу, нею теж можна скористатися для прикраси звичних атрибутів новорічного свята (ялинкових кульок, пляшки шампанського, новорічних келихів).

Новорічні саморобки 2015 із ялинових шишок

Прості саморобки на Новий Рік Вівці можна створити із звичайної ялинової шишки. Щоб перетворити шишку в новорічний шедевр, вам знадобляться такі матеріали: шишки сосни або ялини, ПВА клей, манна крупа, фарби та пензлик.

Отже, шишки необхідно пофарбувати. Який колір вибрати? Це ви повинні вирішити самі, або порадившись з дитиною (якщо саморобки на Новий Рік 2015 виготовляються разом з ним). Із загальної баночки відкладіть необхідну кількість фарби, а потім - додайте до неї кілька крапель клею ПВА. Пензлик вмочують в готовий склад і забарвлюють шишку. Наостанок шишку обсипають манною крупою і дають висохнути. Потім прив'язують до готової саморобки міцну нитку (волосінь) і прикрашають нею новорічну домашню ялинку. З таких ось прикрашених шишок можна робити новорічні композиції у вигляді гірлянд і вінків, що вивішуються перед входом в будинок. Створюючи таку композицію, можна використовувати додаткові природні матеріали - жолуді, горіхові шкарлупки, насіння, сухі листочки і гілочки.

Для створення простої новорічної саморобки на Новий Рік Вівці з шишок знадобиться:

міцна нитка;

дріт;

плоскогубці і клей.

Шишки вибирають з хвостиком, щоб можна було прикріпити дріт.

З шишок до року Вівці (Кози) можна виготовити оригінальні фігурки тварин, у тому числі - і господиню Року. Шишка буде грати роль тулуба овечки, її потрібно буде лише пофарбувати в білий або сірий відтінок. Для голови тварини підійде жолудь, а в якості підставки можна використовувати міцну дубову кору.

Отже, для створення фігурки кози знадобиться невелика розкрилися шишка, яку необхідно добре обмазати столярним клеєм. Необхідно визначити, з якого боку шишки буде прикріплена голова тварини. Тут прикріплюють невеликий шматочок пластиліну, який допоможе з'єднати голову з тулубом. До голови (виготовленої з жолудя або маленькою шишки) прикріплюють роги з маленьких вигнутих паличок, зі шматочків пластиліну виліплюють вушка і бороду (для козла). Очі тварини також роблять з пластиліну. Готову голову з'єднують з тулубом кози.

Ніжки і хвостик роблять з паличок відповідного розміру.

    

Новорічні саморобки із пластичної глини

Полімерна глина зараз здобула велику популярність, оскільки є екологічно безпечною. Новорічні вироби з цього матеріалу можна сушити в духовці, надаючи фігуркам міцності твердості. Прості новорічні вироби на Новий Рік Вівці рекомендуємо виготовити з полімерної глини зеленого і синього кольорів.

Для виготовлення маленької кізоньки з глини знадобляться такі матеріали:

глина чотирьох відтінків (бажано, щоб переважали сині та зелені кольори);

ніж для різання полімерної глини;

лакове покриття, медичні рукавички.

Перед початком роботи необхідно одягнути рукавички, щоб не залишати некрасивих відбитків. З глини двох кольорів формують дві кульки (маленьку і велику). Велику кульку роблять овальною - це буде тулуб. Шарик меншого розміру - голова. Його трохи витягують, загостривши і злегка зігнувши донизу один край. Після цього дві кульки з'єднують. На наступному етапі козі потрібно зробити ноги. Для цього з полімерної глини формують 4 кульки, перетворюючи їх у приплюснуті циліндри. Тулуб тварини ставлять на ніжки, потім роблять за допомогою ножа копита (поздовжні розрізи на кожній ніжці). Після цього козі роблять мордочку, виготовивши з глини носик, очки і зробивши ножем напівкруглий розріз - рот.

Чотири глиняних кульки (дві великих і дві маленьких) знадобиться для формування вушок кізоньки. Бажано, щоб маленькі кульки були більш світлого відтінку.

Два шматочки глини потрібно взяти для виготовлення рогів. Зі шматочків формуються джгути більш товсті з одного краю і витягнуті - з іншого. Ріжки кріпляться поверх вух. На завершальному етапі виготовляють бороду і хвіст кози, надавши глиняним коржикам форму крапельки і зробивши невеликі надрізи ножем. Глиняна фігурка кози готова.

      


 
Комментарии к посту « Саморобки на Новий Рік Кози 2015 своїми руками »
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля, іграшки своїми руками