Хобби

Робимо подарунок на рік Кози 2015 своїми руками

Написал Margo в 17:51, 23 декабря 2014 г.

Наступаючий Новий рік 2015 пройде під знаком Вівці або Кози. Як же привернути до себе удачу? Звичайно ж, запросивши Господиню року в свій будинок. А найкраще - її зробити своїми руками, вклавши в саморобку всю любов і тепло. До того ж, таким оригінальним подарунком ви можете порадувати і своїх близьких, подарувавши їм сувенір у стилі хенд-мейд.

Теплу вовняну вівцю ви можете зробити з фетру. Цим дуже доступним, і простим матеріалом користуються відомі дизайнери. Намалюйте із зворотного боку матеріалу контур овечої "шубки", голову, ноги і виріжте всі частини. Потім зшийте або склейте їх між собою. Що може бути більш оригінальним? Така Коза стане найціннішим подарунком, зробленим своїми руками, для ваших рідних і друзів.

Останнім часом дуже популярні вироби в стилі квіллінг. У ньому використовуються багато скручених паперових смужок різного кольору. До речі, полегшити завдання вам може і новорічний серпантин! Намалюйте на картоні Козу або Овечку, прикрасьте її. Потім приклейте скорочення стрічки. Чим більше завитків - тим об'ємніше вийде фігурка. Такому оригінальному подарунку, зробленому своїми руками, порадіють і колеги, і близькі.

Найбільш відомим матеріалом для виробів залишається пластилін. Або зараз у дітей користується популярністю тісто. Воно дуже пластичне і не липне до рук, також дозволяє втілити ваші найсміливіші фантазії. Тісто, наприклад, через добу засихає і створюється відчуття, що це виріб з кераміки. Зліпити яскравого баранчика або Козу разом зі своєю дитиною і він знайде гідне місце на святковому столі в новорічну ніч 2015.

Кулінари-аматори можуть поекспериментувати на кухні з Символом року. Досить спекти якомога більше капкейків за улюбленим рецептом і оформити їх у вигляді Вівці або Кози. Допоможуть вам у цьому повітряні креми і навіть пастила. Покрийте капкейк шаром крему, розріжте ножем пастилу на маленькі "завитки" і сформуйте Овечку. Будьте впевнені, такі частування розійдуться першими серед ваших гостей. 

Досить просто і оригінально можна зробити Козу або Вівцю своїми руками з вати. Для цього намалюйте на картоні силует тварини, виріжте його, прикрасьте, а обсяг надайте за допомогою вати. Тут можете використовувати різні техніки: скрутіть з вати багато маленьких кульок або обріжте з двох сторін ватяні палички. Приклейте їх на фігурку Кози, а замість ніжок використовуйте прищіпки.

Політ вашої фантазії ніщо не може обмежити. Експерементіруйте, пробуйте, не бійтеся здатися наївними або смішними. Адже той, для кого призначена ваша саморобка, обов'язково оцінить все тепло вашої душі, яке ви вклали. Головне, що така Вівця або Коза на Новий рік 2015 буде дійсно унікальною!


 
Комментарии к посту « Робимо подарунок на рік Кози 2015 своїми руками»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, подарунки своїми руками