Хобби

Прикрашаємо Новорічний подарунок 2015 своїми руками

Написал Margo в 17:23, 23 декабря 2014 г.

Щоб передати святкову новорічну атмосферу в упаковці подарунків, зроблених своїми руками, необхідно в пакувальному матеріалі використовувати кольори, які символізують Новий рік 2015. Це червоний, золотий і зелений. 

Підберіть не надто яскравий пакувальний папір з новорічними мотивами (сніговиками, сніжинками, подарунками, ялинками і т.д.) для того, щоб звернути коробку своїми руками. Можна використовувати і однотонний папір, т.к. основний акцент в даній упаковці ми будемо робити не на пакувальному папері, а на декоруванні.

Для декору в такій упаковці знадобиться яскраво червоний фетровий папір (або папір тишею) і золотиста не дуже жорстка сітка. А також золотисті і зелені стрічки для завершення композиції.

Отже, перше, що потрібно зробити - це акуратно загорнути коробку з подарунком в пакувальний папір. В результаті у вас повинно вийти приблизно наступне.

Далі з червоної фетровому паперу і сітки вирізаємо невеликі прямокутні шматочки. Розміри залежать від того, якої величини ваша коробка. Поєднайте ці шматочки разом, складіть в трубочку так, щоб стик знаходився всередині посередині.

Покладіть підготовлені "трубочки" хрест на хрест і в середину поставте упаковану коробку.

З'єднайте кінці "трубочок" в пучок і зав'яжіть ниткою.

І тепер залишилося тільки завершити декор стрічками, зав'язавши кілька бантів.


 
Комментарии к посту « Прикрашаємо Новорічний подарунок 2015 своїми руками»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, подарунки своїми руками